Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intilnirea posesorilor de Toyota
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3
vio
eu zic asa sa ne stangem in Ptza Constitutiei prima data sa ne vedem cunoastem mashinile si alte alea si pe urma sa plecam la un bar ceva in apropiere.....
guerilla
aprob pozitiv biggrin.gif
_Constantin_
I hate u guys. As veni si eu ....
guerilla
las ca si noi am vrut sa venim la a voatra, da nu s-a putut. aia e. vom inchina un cico si in cinstea ta beer.gif
vio
sau o bere bauta degeaba (fara alcool)
vio
deci sa intzeleg ca sa schimbat schimbarea ???????? !!!!!!!!!! numai ...
guerilla
dupa cum vezi, sunt multi doritori de intalnirea de la bucuresti :bash:

LE. ma intreb daca nu cumva ma agit degeaba cu intalnirea nationala :scratchchin: sad.gif
vio
pai vad ..... deja sa ocupat toata parcarea smile.gif)) :bash: beer.gif io zic sa facem prezentza cu premiii biggrin.gif
laur6
daca luam de exemplu brasovul ca oras mai la mijloc pt toata lumea, corespunde cineva pt o intalnire pe 4 noiembrie undeva in zona? este sambata si putem sa ne intindem si la povesti garnisite cu spritan
DAN
eu m-as baga.. biggrin.gif nu sigur, dar 80% as veni
drabisan
QUOTE(laur6)
daca luam de exemplu brasovul ca oras mai la mijloc pt toata lumea, corespunde cineva pt o intalnire pe 4 noiembrie undeva in zona? este sambata si putem sa ne intindem si la povesti garnisite cu spritan

Si cine conduce la intoarcere cu sprit? Io am un catel pe care nu pot sa-l iau la hotel...Offffff
laur6
pai din motiv de sprit am si propus sambata. dormim o noapte acolo si ne intoarcem duminica fara dureri de cap. in fine, e cam din scurt ce-i drept, dar a fost o doar o propunere. eu mi-am luat masina din service de 3 zile si dupa o luna de mers pe jos am o mare pofta de condus oriunde, oricand
_Constantin_
Eu daca s-ar face una nationala as veni doar sa-i cunosc pe guerilla, george, DORU si TUDOR sunt atat de curois incat nu ma pot stapani... biggrin.gif cred ca pe George l-am vazut intr-un Forester o data la semafor la Aeroport Baneasa. Cred ca a fost el.
S O R I N
Eu cred ca nu ai inteles bine.Este vorba de posibila intalnire nationala a

toyotistilor de pe forum,nu ca cei amintiti de tine nu ar fi bine veniti.

Cel putin din punctul meu de vedere aceasta intalnire poate fi posibila,dar

numai sa fie anuntata din timp si sa putem sa ne dam cu parerea cei care

ar veni, daca ar fi buna data sau nu.
romb
clar trebuie anuntata din timp , cel putin 1 luna inainte ... pe mine oricum se poate conta ca sunt mare amator de plimbari biggrin.gif

asteptam ca dintre moderatori sa ia cineva atitudine si sa propuna ceva , sa faca un topic sticky , sa se mai miste lucrurile ...
guerilla
eu mi-am exprimat dorinta de a ajuta.
am cerut si sprijinul celor de la toyota romania pentru a ne ajuta cu masini de drive test speciale (modele sport, lexus si nu numai), schimb de informatii la o intalnire casual, etc.
pana acum nici un raspuns oficial.
prin prisma articolului scris astazi nici nu stiu daca voi mai primi un raspuns sau nu blush.gif
romb
acum eu stiu ca sunt pe topicul de toyota , dar eu ma refeream ca poate se face o propunere pentru o intalnire cu toti membrii forumului care doresc ... eu oricum as veni si daca sunt prezenti doar toyotisti ca imi sustin craiovenii mei toyotisti biggrin.gif dar probabil multi nu ar veni .

ma gandeam in conluzie sa se faca o propunere pentru o intalnire a tuturor membrilor forumului si cred ca aceasta propunere trebuie sa vina de la un moderator pentru a avea mai multa greutate ...
Claudiu92213
salut

nu mai ziceti nimic in legatura cu acest subiect?
toyota16vvti
Deci unde va fi duminica intalnirea - toyotisti sau useri de pe site?
O persoana de contact, e-amil telefon, nume, locatie, ora?

R
TIBINEL
Satul de propuneri,de fiecare data cand a fost Toyota sau forum (vezi Danes,Pitesti,Ungaria,etc)au fost cam tot aceeasi.Restul timp de 1an numai vorbe si zguduieli inteligente cu vorbe elevate din DEX(se stie cine).Nu spun cu rautate,stiu ca fiecare are timpul ocupat si nu ne gasim mai multi liberi in aceeasi perioada,dar cand vad ca la alte forumuri (Ford)se strang peste 150 masini,mor de ciuda.Doresc ca Masini.ro sa fie o forta de care sa se tina cont in randul automobilistilor.Poate ar trebui si administratorii,unii,sa fie mai atenti cum sa uneasca membrii acestui forum,nu sa loveasca in ei.
Nu cred ca micile intalniri in Bucuresti,Ploiesti,etc sunt o realizare de laudat a administratorilor si al celor din staf-ul forumului,mai multa munca de organizare,implicare ar prinde bine.(vorbesc numai de segmentul intalnirilor)
Propunere de Intalnire Nationala forum Masini.ro,ar trebui organizata cu propuneri si vot cu ceva luni inainte de a se realiza.
Aceasta este parerea mea,poate gresesc si atunci cer scuze.
toynjoy
Veche garda de vanzatori toyota in aceeasi formula (2004 - 2009) se intalneste
Joi-09.09.2010 la o bere si amintiri despre o parte din voi, pe la 20.30 la SnobY in Craiova.
Puteti veni si voi ...bem o bere si stam la un praz ca tot ne-a facut cineva pe aici pe forum "Prazilieni" thumbsup.gif

O conditie: Lasati masinile acasa! Nu conduceti sub influenta bauturilor alcoolice! ninja.gif
Legionaru'
Incerc sa ajung si eu! thumbsup.gif
OCTAN_95
CITAT(toynjoy @ Sep 7 2010, 12:23 AM) *
Veche garda de vanzatori toyota in aceeasi formula (2004 - 2009) se intalneste
Joi-09.09.2010 la o bere si amintiri despre o parte din voi, pe la 20.30 la SnobY in Craiova.
Puteti veni si voi ...bem o bere si stam la un praz ca tot ne-a facut cineva pe aici pe forum "Prazilieni" thumbsup.gif

O conditie: Lasati masinile acasa! Nu conduceti sub influenta bauturilor alcoolice! ninja.gif

Deturnare de la subiectul principal sau se pune la cale o intalnire (nationala) in zona de sud?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.