IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Am primit un email de la clubford.ro

This topic is about Am primit un email de la clubford.ro, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Am primit un email de la clubford.ro
klm
post Jul 31 2008, 12:42 PM
Post #1


Asa?!
******

Group: Membri
Posts: 3.821
Joined: 10-January 08
From: Galati
Member No.: 116.021



In urma cu 2 zile am primit intr-un mesaj de la clubford.ro rugamintea de a vizita un topic de pe forumul lor.
Cum nu am cont pe acel forum m-am intrebat de unde au adresa mea de mail si cum specificul acestui forum este asemanator cu al lor m-am gandit sa va intreb daca echipa administrativa a masini.ro a pus la dispozitia clubford.ro baza de date cu emailurile utilizatorilor?
Multumesc!



--------------------
"Ai, n-ai mingea, tragi la poarta!" - Mircea Radulescu

Nu mai fumez
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
klm
post Sep 16 2008, 02:49 PM
Post #2


Asa?!
******

Group: Membri
Posts: 3.821
Joined: 10-January 08
From: Galati
Member No.: 116.021



A fost o neglijenta din partea mea sau, mai bine zis, in urma cu 1-2 ani am dat prea putina atentie protejarii datelor personale si desi am remediat destul de repede situatia se pare ca am mai avut parte de surprize; imi pare rau ca nu ofer mai multe detalii aici si sper sa nu va supere arogarea dreptului de a o face pe pm doar cu conditia sa-mi spuneti ce relevanta ar avea. Din pacate/fericire am obiceiul de a folosi 1 telefon/1 adresa de mail/1 tip de benzina, etc; ulterior am mai facut una pentru uz strict personal pe care o controlez tot din contul vechii adrese, gmail oferind solutia conectarii mai multor adrese de mail dintr-un singur cont, ceva similar blackberry (se pot controla inclusiv yahoo, msn, si alte servere pe care nu le folosesc).
Va salut cu speranta ca imi veti ierta timpul pe care vi l-a rapit intrebarea mea si subliniind inca odata ca masini.ro nu are niciun amestec
multumesc
klm!

This post has been edited by klm: Sep 16 2008, 02:51 PM


--------------------
"Ai, n-ai mingea, tragi la poarta!" - Mircea Radulescu

Nu mai fumez
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 6th May 2024 - 08:44 PM