IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Cont romaximusro suspendat

This topic is about Cont romaximusro suspendat, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Cont romaximusro suspendat, Pentru ce?
maximus_suspenda...
post Oct 16 2007, 07:09 PM
Post #1


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 11
Joined: 16-October 07
Member No.: 115.129



QUOTE
Your account has been temporarily suspended. This suspension is due to end on Mar 2 2035, 08:03 AM.


care a fost motivul pentru care am fost suspendat? Pentru ca in posturile mele nu am jignit pe nimeni si nu cred ca am facut ceva impotriva regulamentului. Daca am incalcat vre-un punct de regulament, rog sa mi se spuna ce punct din regulament am incalcat astfel incat sa pot fi banat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
maximus_suspenda...
post Oct 19 2007, 09:04 AM
Post #2


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 11
Joined: 16-October 07
Member No.: 115.129



QUOTE( T u d o r @ Oct 18 2007, 07:02 PM) *
Sa intelegem ca pe restul forumurilor ai fost banat cu motive? biggrin.gif Scuze, n-am putut sa ma abtin, a fost o gluma. smile.gif


de banat am fost banat pe trei. whistling.gif unul pt ca am cerut eu, al doilea pentru ca aveam pareri contrare unora de pe un forum monomarca (desi nu incalcasem regulamentul, insa s-a preferat sa se dea dreptate gloatei, ca sa ramana pe forum -- fiind nou format) si al treilea parca pentru ca am avut probleme cu adminul, ca nu aveam aceeasi viziune. da asta e irelevant, vreau sa fiu judecat pentru ce am facut aici, nu pt ce am facut altundeva. Mi se pare normal sa fie asa ,nu?

QUOTE(guerilla @ Oct 19 2007, 05:33 AM) *
stai linistit, ca nu e nimeni pedepsit degeaba. numai ca unii persista in a cere nspe mii de motivatii desi stiu foarte bine ce greseli fac, constant.


in cazul meu e pedepsit degeaba. Ca tot nu mi s-au dat motive pe baza a ceea ce am facut eu, motivate si de regulamentul acestui forum. Mike stie foarte bine acest lucru, insa prefera sa se joace cu cuvintele in lipsa de dovezi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 15th May 2024 - 04:22 AM