Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cont romaximusro suspendat
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
maximus_suspendat
QUOTE
Your account has been temporarily suspended. This suspension is due to end on Mar 2 2035, 08:03 AM.


care a fost motivul pentru care am fost suspendat? Pentru ca in posturile mele nu am jignit pe nimeni si nu cred ca am facut ceva impotriva regulamentului. Daca am incalcat vre-un punct de regulament, rog sa mi se spuna ce punct din regulament am incalcat astfel incat sa pot fi banat.
mike.omega
Ti-a fost suspendat contul din cauza activitatii tale din trecut pe acest forum.
Te-au dat si cei de softpedia afara? ca vad ca acum ne dai linkuri de pe computergames tongue.gif
maximus_suspendat
ce activitate in trecut? da-mi si mie niste exemple. cat despre softpedia, nu e problema ta , atata timp cat respect regulamentul astept sa fiu tratat conform lui.Iar faptul ca scriu pe niste topice, nu inseamna ca m-am mutat aici. Astept exemplele alea din trecut pentru care am fost banat.
mike.omega
Daca te-a lasat memoria, asta e! Nu ma apuc sa sap pe net ca vrei tu, poti face asta singur.
maximus_suspendat
nu m-a lasat memoria deloc. mai ales ca nu prea am activat pe acest forum. eu cred ca nu ai nici un exemplu si ca m-ai banat ca asa ti-a picat tie. Ar fi primul forum pe care il frecventez pe care sunt banat fara nici un motiv real. Cauta exemplele alea , mai ales ca vad ca stii ca le-am facut. Si tot nu mi-ai spus ce puncte din regulament am incalcat.
T u d o r
QUOTE(maximus_suspendat @ Oct 18 2007, 09:26 PM) *
Ar fi primul forum pe care il frecventez pe care sunt banat fara nici un motiv real.



Sa intelegem ca pe restul forumurilor ai fost banat cu motive? biggrin.gif Scuze, n-am putut sa ma abtin, a fost o gluma. smile.gif
Daniel Bogdan
Mie nu mi se pare OK sa fii pedepsit dar sa nu ti se spuna motivul, sa fii lasat sa te gandesti tu la unul.

Just my 2 cents
guerilla
stai linistit, ca nu e nimeni pedepsit degeaba. numai ca unii persista in a cere nspe mii de motivatii desi stiu foarte bine ce greseli fac, constant.
ion95129
QUOTE(guerilla @ Oct 19 2007, 01:33 AM) *
stai linistit, ca nu e nimeni pedepsit degeaba. numai ca unii persista in a cere nspe mii de motivatii desi stiu foarte bine ce greseli fac, constant.



Hop si io.
Ce-a facut omul asta? pe bune, chiar as vrea sa stiu.Astfel as evita greselile facute de el si as fi mai protejat.
maximus_suspendat
QUOTE( T u d o r @ Oct 18 2007, 07:02 PM) *
Sa intelegem ca pe restul forumurilor ai fost banat cu motive? biggrin.gif Scuze, n-am putut sa ma abtin, a fost o gluma. smile.gif


de banat am fost banat pe trei. whistling.gif unul pt ca am cerut eu, al doilea pentru ca aveam pareri contrare unora de pe un forum monomarca (desi nu incalcasem regulamentul, insa s-a preferat sa se dea dreptate gloatei, ca sa ramana pe forum -- fiind nou format) si al treilea parca pentru ca am avut probleme cu adminul, ca nu aveam aceeasi viziune. da asta e irelevant, vreau sa fiu judecat pentru ce am facut aici, nu pt ce am facut altundeva. Mi se pare normal sa fie asa ,nu?

QUOTE(guerilla @ Oct 19 2007, 05:33 AM) *
stai linistit, ca nu e nimeni pedepsit degeaba. numai ca unii persista in a cere nspe mii de motivatii desi stiu foarte bine ce greseli fac, constant.


in cazul meu e pedepsit degeaba. Ca tot nu mi s-au dat motive pe baza a ceea ce am facut eu, motivate si de regulamentul acestui forum. Mike stie foarte bine acest lucru, insa prefera sa se joace cu cuvintele in lipsa de dovezi
T u d o r
Dar ce cont ai avut? Ma refer la nume. Am cautat si eu dupa numele Maximus si am gasit cativa cu numele asta, dintre care doar unul cu ceva scris vreodata. Ala era contul tau?
ion95129
QUOTE(maximus_suspendat @ Oct 19 2007, 03:04 AM) *
de banat am fost banat pe trei. whistling.gif unul pt ca am cerut eu, al doilea pentru ca aveam pareri contrare unora de pe un forum monomarca (desi nu incalcasem regulamentul, insa s-a preferat sa se dea dreptate gloatei, ca sa ramana pe forum -- fiind nou format) si al treilea parca pentru ca am avut probleme cu adminul, ca nu aveam aceeasi viziune. da asta e irelevant, vreau sa fiu judecat pentru ce am facut aici, nu pt ce am facut altundeva. Mi se pare normal sa fie asa ,nu?
in cazul meu e pedepsit degeaba. Ca tot nu mi s-au dat motive pe baza a ceea ce am facut eu, motivate si de regulamentul acestui forum. Mike stie foarte bine acest lucru, insa prefera sa se joace cu cuvintele in lipsa de dovezi


Ntz,ntz,ntz....... s-a inrait lumea dom`le. Iete d`-aia nu ne mai ploua Dumnezeu. Suntem rai. Omul mai si greseste iar unii chiar au alt fel de a fi, altii poate sunt nedrepti, altii mai incisivi din fire dar chiar ashea????? Adeca io daca sunt suparat ca nevasta-me a varsat azi o cafea oparita pe mine inainte sa ies la masina trebe s-o banez pana in 2035? Hai sa fim seriosi. O pun diseara sa plateasca cu varf si indesat thumbsup.gif dar nu o baneeeeez. Nu-nu.
Sugerez adminilor sa redeschida "combat zone" ca sa .....vorba aia, spalam acolo rufele murdare. Forumul asta nu e un altar unde intra doar cei neprihaniti, e doar un loc unde mai multi oameni se intalnesc si unde isi spun parerile chiar daca ele nu coincid....sau mai ales.
Rugaminte personala: Ridicati banul omului indiferent ce a facut...Iar cine nu a gresit niciodata sa arunce primul piatra!
mike.omega
Cine a zis ca in cazul tau respectam regulamentul? Poate ca nu vreau! Cat timp e mai bine pentru forum ca tu sa ai contul suspendat, asa va fi smile.gif

Topic closed!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.