IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

probleme computer de bord logan!!!

This topic is about probleme computer de bord logan!!!, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> probleme computer de bord logan!!!
Marius Valentin1...
post Jun 29 2007, 04:48 PM
Post #1


novice
**

Group: Membri
Posts: 21
Joined: 20-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 102.085



salutare tuturor!

am cumparat un logan 1,4 in urma cu o luna si jumatate. la vremea aceea avea 12.800 km rulati, acum are aproape 14.500. am achizitionat-o fara radiocd si, dupa doua saptamani, am instalat un radiocasetofon tot de logan, urmand sa il folosesc pana imi iau ceva mai bun. in urma cu 2 saptamani am cumparat un cd player auto si doua boxe pt fata si am mers sa mi le instalez la un service. tipul de acolo mi-a instalat boxele, iar la cd player nu a mai fost nevoie sa inlocuieasca firele sau mufa pt ca se potriveau, asa ca nu a facut altceva decat sa scoata mufa din casetofonul vechi si s-o bage in cel nou. dupa 20 minute computerul de bord s-a blocat, iar vitezometru a "murit:, aratand numai 0 kmh. dupa 2 zile am scos cd playerul si computerul de bord si-a revenit, la fel si vitezometrul. apoi am bagat iar cd player-ul si iar au murit ambele. m-am intors la service, tipul mi-a masurat toate sigurantele, am scos inclusiv borna de la betarie pt cateva minute si tot nimic. care ar putea fi cauza? mentionez inca o data ca tipul de la service nu a taiat si nu a lipit niciun cablu la mufa care intra in cd player pt ca se potrivea mufa la noul aparat.astept parerile voatre. mersi anticipat!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 7th May 2024 - 09:50 AM