IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Doamnelor si Domnisoarelor...sinteti afectate ?

This topic is about Doamnelor si Domnisoarelor...sinteti afectate ?, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Doamnelor si Domnisoarelor...sinteti afectate ?
f1anatic
post Jul 27 2006, 07:14 PM
Post #1


Subaru Anti-Hero
******

Group: Moderator
Posts: 5.323
Joined: 13-May 04
From: F 1 World
Member No.: 25.368



http://www.cnn.com/2006/SHOWBIZ/Music/07/2...s.ap/index.html

Pe scurt, Lance Bass, unul din membrii N'SYNC tocmai a anuntzat ca...lui ii plac baietzii ! si nu numai asta...dar mai este si "off the market"

Stau si ma intreb ce nenorocire globala ar fi daca Brad Pitt ar anuntza ca o lasa pe Angelina pentru ...stiu eu prietenul sau George Clooney ? Vai ce suparare ar fi...noroc ca e ceva utopic...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
grenouille
post Jul 28 2006, 10:40 AM
Post #2


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 232
Joined: 23-January 06
From: Bucuresti
Member No.: 66.172



nu, ma duc sa ma sinucid. clar. brad pitt s-a cuplat cu nasoala aia de Jolie (as vrea eu sa arat ca ea.... ), banderas (de ceeeeeeeeeee????) nu imi mai raspunde la mailuri, alti "papusei" de prin show biz m-au parasit.....


p.s: e offtopic, da e incredibil sa vezi cum cate un subiect de genul asta poa' sa genereze pagini intregi pe unele forumuri de pe net si toata lumea isi da cu parerea de "george" de "brad" "anjelina" "irinel" "monicutza" samd de parca ar fi fost impreuna in grupa mica si ar fi mancat din acelasi pachetel

p.s: parca subiectu' asta era adresat doamnelor si domnisoarelor ... ma bucur ca suntem atatea fete aici pe forum :cheers:


--------------------
Skoda Octavia Tour- 1.9TDi, 90 CP
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 06:10 PM