IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

A4 cabrio sau Z4

This topic is about A4 cabrio sau Z4, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> A4 cabrio sau Z4
Bogdan80071
post Jun 18 2006, 01:14 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 16-June 06
From: Bucuresti
Member No.: 80.064



Buna ziua. De ceva timp doresc sa imi cumpar un cabrio SH si nu sunt inca foarte hotarat. Variante ar fi A4 cabrio sau Z4 dupa 2002 aprox 60 -70k. dar nu stiu exact ce vama se plateste in cele 2 cazuri sau ce probleme pot aparea la cele 2 masini SH. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
T u d o r
post Jun 19 2006, 08:32 AM
Post #2


Membru destul de avansat
******

Group: Moderator
Posts: 8.813
Joined: 10-October 05
From: Ramnicu Valcea (Valcea)
Member No.: 57.984



QUOTE(marius68582)
Ce imi plac forumurile...zice omul clar ca va alege intre A4 Cabrio si Z4,si din parere in parere sunt convins ca cineva ii recomanda Logan,ca deh..ca sa faca cu decapotabila!
Prima mea masina a fost o decapotabila,si in Brasov unde 9 luni pe ani e frig iar 3 ploua chiar ca nu isi prea avea rostul,dar asta nu insemana ca nu ma bucuram ca un copil mic de fiecare deta cand eram la volan.
Cele 2 cabrio sunt diferite totusi,amandoua au acelasi factor wow(sau sa le spunem fite,asta e biggrin.gif ) dar una are 4 locuri,alta numai 2.Asta cred ca ar fi singurul criteriu de departajare,gandeste-te cat de mult ai nevoie de bancheta din spate.


Nu trebuie sa ai replici de-astea acide, Marius. Nu i-am recomandat Logan, si nici nu imi trecea prin cap. Nu am facut decat sa-i atrag atentia asupra unor probleme pe care le-ar putea intampina in cazul cumpararii unui cabrio in Romania. Unde mai pui ca e si mai scump decat omologul cu caroserie conventionala. De aia, daca erai atent, i-am sugerat ca ar putea cumpara versiunile coupe ale modelelor pe care si le dorea. Acum, daca am deranjat cu opinia mea, te rog sa ma scuzi si sa treci cu vederea... :angel:


--------------------
Honda Accord 2.0 Executive Premium White

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 18th May 2024 - 02:15 PM