IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

ATENTIE la importatorul FACOT & BIESSE in RO! CAZ REAL!

This topic is about ATENTIE la importatorul FACOT & BIESSE in RO! CAZ REAL!, the author, cioaba, wrote about: deci mai exista o speranta pentru tara asta... felicitari si multumim ca ne-ai aratat ca se poate. /beer.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":be ... To read more just scroll down

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> ATENTIE la importatorul FACOT & BIESSE in RO! CAZ REAL!
cioaba
post Nov 14 2006, 03:35 PM
Post #21


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 321
Joined: 7-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 62.942



deci mai exista o speranta pentru tara asta...
felicitari si multumim ca ne-ai aratat ca se poate. beer.gif


--------------------
supernova
ex renault megane 1,9dci 75kw,
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DORU
post Nov 14 2006, 04:39 PM
Post #22


Super Moderator
******

Group: Moderator
Posts: 8.261
Joined: 11-November 02
From: ORADEA
Member No.: 7.754



De noi depinde sa schimbam ceva in bine. Nu va dati batuti! arigato.gif


--------------------


OCTAVIA 1.8T 4X4 - Powered by Dimsport, Milotec, Forge, EBC and Ferodo Racing !

Detalii despre masina mea si Skoda in general pe FORUMUL SKODA-CLUB !

Uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.

"What makes you wise in life is not the success, it's when you go down and come back"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mandula
post Nov 14 2006, 05:35 PM
Post #23


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 162
Joined: 3-April 06
From: Bucuresti
Member No.: 72.754



Felicitari band.gif :cheers: !

A iesit cum era mai bine pentru tine sa iasa. Adica au cedat si ai scapat de stresul unor proceduri judiciare costisitoare si cronofage, te asigur.

Si, la fel de important, ai aratat si altora ca se poate. Daca noi toti, cand am avea probleme de acest gen, am presiona asupra autoritatilor statului (in cazul de fata OPC), sigur le-am determina sa intervina prompt si sa rezolve favorabil de fiecare data cand solicitarea petentului e intemeiata, ar fi nevoite sa iasa din pasivitate, din starea de autosuficienta. Din pacate, cei mai multi romani prefera sa inghita pe nemestecate orice li se serveste: servicii proaste, produse contrafacute, tepe, manele, politica infecta, utilitati depasite, salarii mici, credite in conditii nesimtit de oneroase, tratament umilitor samd.

Pai spune-ne, care ti-a fost sentimentul cand ai parasit locatia intalnirii cu patroana stiind ca ai invins mitocania si tepuiala specifice acestui picior de plai ?


--------------------
Opel Astra II Classic 1.4 twinport

Scientists have finally discovered what is wrong with the female brain : on the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mandula
post Nov 14 2006, 05:36 PM
Post #24


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 162
Joined: 3-April 06
From: Bucuresti
Member No.: 72.754



Felicitari band.gif :cheers: !

A iesit cum era mai bine pentru tine sa iasa. Adica au cedat si ai scapat de stresul unor proceduri judiciare costisitoare si cronofage, te asigur.

Si, la fel de important, ai aratat si altora ca se poate. Daca noi toti, cand am avea probleme de acest gen, am presiona asupra autoritatilor statului (in cazul de fata OPC), sigur le-am determina sa intervina prompt si sa rezolve favorabil de fiecare data cand solicitarea petentului e intemeiata, ar fi nevoite sa iasa din pasivitate, din starea de autosuficienta. Din pacate, cei mai multi romani prefera sa inghita pe nemestecate orice li se serveste: servicii proaste, produse contrafacute, tepe, manele, politica infecta, utilitati depasite, salarii mici, credite in conditii nesimtit de oneroase, tratament umilitor samd.

Pai spune-ne, care ti-a fost sentimentul cand ai parasit locatia intalnirii cu patroana stiind ca ai invins mitocania si tepuiala specifice acestui picior de plai ?


--------------------
Opel Astra II Classic 1.4 twinport

Scientists have finally discovered what is wrong with the female brain : on the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DORU
post Nov 15 2006, 02:43 PM
Post #25


Super Moderator
******

Group: Moderator
Posts: 8.261
Joined: 11-November 02
From: ORADEA
Member No.: 7.754



QUOTE(Mandula)
Felicitari
A iesit cum era mai bine pentru tine sa iasa. Adica au cedat si ai scapat de stresul unor proceduri judiciare costisitoare si cronofage, te asigur.

Si, la fel de important, ai aratat si altora ca se poate. Din pacate, cei mai multi romani prefera sa inghita pe nemestecate orice li se serveste: servicii proaste, produse contrafacute, tepe, manele, politica infecta, utilitati depasite, salarii mici, credite in conditii nesimtit de oneroase, tratament umilitor samd.

Pai spune-ne, care ti-a fost sentimentul cand ai parasit locatia intalnirii cu patroana stiind ca ai invins mitocania si tepuiala specifice acestui picior de plai ?


Multumesc, Mandula.

Am scapat de o aventura lunga prin instanta de la Buftea. biggrin.gif

Am boldit ce-ai scris atat de bine...si ma numar din pacate printre cei care au fost obligati sa contracteze un "credit in conditii nesimtit de oneroase", un jaf legalizat, ce mai ! Pt o suma X imprumutata pe 10 ani restitui 2X !

Sentimentul a fost de bucurie... am castigat pe merit, desi 2 luni n-am avut liniste. Dar a meritat. Cine nu incearca, cum sa isi castige dreptul? Asadar, nu renuntati.


--------------------


OCTAVIA 1.8T 4X4 - Powered by Dimsport, Milotec, Forge, EBC and Ferodo Racing !

Detalii despre masina mea si Skoda in general pe FORUMUL SKODA-CLUB !

Uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.

"What makes you wise in life is not the success, it's when you go down and come back"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A K U
post Nov 15 2006, 03:27 PM
Post #26


Shape-shifting Master of Darkness
******

Group: Membri
Posts: 1.210
Joined: 23-September 05
From: Chisinau. Bd. Chisinau.
Member No.: 56.543



Una dintre putinele (din pacate) victorii impotriva nesimtirii. Ce bine-ar fi sa avem mai multe astfel de vesti! Bravo! Encore! biggrin.gif


--------------------
OTS 1.8T
Me gusta la gasolina!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DORU
post Nov 15 2006, 04:56 PM
Post #27


Super Moderator
******

Group: Moderator
Posts: 8.261
Joined: 11-November 02
From: ORADEA
Member No.: 7.754



Multumesc mult, Dies Irae. arigato.gif


--------------------


OCTAVIA 1.8T 4X4 - Powered by Dimsport, Milotec, Forge, EBC and Ferodo Racing !

Detalii despre masina mea si Skoda in general pe FORUMUL SKODA-CLUB !

Uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.

"What makes you wise in life is not the success, it's when you go down and come back"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 8th May 2024 - 12:24 AM