Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Moderatori noi!
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Pages: 1, 2, 3
Rebel
Far Eastern esti un dragut dar este o strategie pusa in miscare de intreaga echipa deci meritul apartine tuturor. Eu doar incerc sa imi aduc propriul aport si sa ma tin de promisiunea de a le imparti in mod logic. smile.gif

Dar, accept cu placere felicitarile...
Multumesc echipei de filmare, colegilor de platou si familiei mele pentru suportul acordat. Honey, I love you! laugh.gif
laurentiu
Ai uitat sa le multumesti si fanilor laugh.gif tongue.gif
James Kilowatt
Domnilor, dupa indelungi dezbateri care au durat aproape 5 minute, Diesel a fost promovat mega-moderator! yes.gif

Prin urmare, aveti grija cu dezvaluirile privind aventurile sale cu transsexualii vecini si prieteni din Budapesta. ninja.gif
solmar
thumbsup.gif Next step God! yes.gif
pmhoria
God ... is a DJ thumbsup.gif
klm
Dizel, o declaratie la cald smile.gif?
Titi1988
isi pregateste "discursul"= drunk.gif
mike.omega
Declaratii live si in direct dupa orele 21:00 cand aterizeaza inapoi in CT de la buc. smile.gif
Diesel
Va multumesc pentru aplauze.

A fost foarte amuzant ca am aflat de numirea mea dupa ce s-a intamplat. Nu refuz postul, am deja cateva idei si le voi aplica de indata ce am timp.
T u d o r
aoleu, altu' cu idei... unsure.gif
mike.omega
"Great minds discuss ideas" am citit undeca dar nu mai tin minte unde... unsure.gif
HalbaSus
da mah, dar era vorba de "great minds", nu de moderatori 36182451.gif
Oana
asa fac toti la inceput smile.gif lasati-l si pe el sa se bucure... felicitari man
Mariustom
Felicitãri GPL ããããããããã, scuze, FSI, ããããããã, TDI, aaaaaaa, daaaaaaaaa, Diesel yes.gif banana.gif
thumbsup.gif ninja.gif
yeotamara97
Pentru cã știu cã e adevãrat https://doulaspokane.com
yeotamara97
oamenii lor și obiceiuri proaste https://privateinvestigatorwichitaks.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.