Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tinichigerie / Vopsitorie
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2
Sula103604
band.gif felicitari colegu' biggrin.gif...da de iti alezezi si tu motoru..da nu stiu daca il poti aduce la 1600...incearca tongue.gif...eu zic ca ti-e suficient, ce-i mult strica tongue.gif :boxing:
flaviusnichita
salut! revin, dupa cca 30.000km de la "spoiala" aplicata anul trecut. s-a scorojit pe ici, pe colo, precum pielea blondelor la plaja. mai nou am vorbit cu niste baietasi, experti in modificari aspect exterior, care mi-au promis o vopsea ca la carte, aceeasi culoare (crem). nu de alta, da' merita fata din plin. ca numai fieru ei stie ce a-ndurat in delta, la munte, in bucuresti....
Daniel82595
si cam pe la ce bani se ridica o treaba buna ?
flaviusnichita
QUOTE(Daniel82595 @ Nov 26 2007, 06:20 PM) *
si cam pe la ce bani se ridica o treaba buna ?

in jur de 1000 ron, cu materialele lor. mult, da face. am vazut lucrari reusite la ei. le port www-ul pe portbagaj, ca merita.
Daniel82595
treaba facuta in cuptor ? biggrin.gif
flaviusnichita
QUOTE(Daniel82595 @ Dec 4 2007, 07:41 PM) *
treaba facuta in cuptor ? biggrin.gif

nu in cuptor, nu tin la detalii d'astea. interesat? ii recomand doar celor ce cred ca o Lada merita. thumbsup.gif
doru1500

Stie cineva cum se scot ornamentele nichelate da la Lada 1500 in special (cele de la plafon ,stilpi spate si usi) si poate face o descriere al modului de lucru si al sculelor
doru1500 confused.gif
motosoft
Pt persoanele interesat de vopsit de pe acest forum va poat ajuta cu vopsitorie la preturi decente

Vopsitorie, lipire spoilere AUTO si alte componente din plastic cu fibra, tinichigerie
Lipire carene moto+scutere
Vopsitorie auto +moto + scutere,
Montare folie autorizata RAR, montare autocolant carbon de la 3M

NOU !! Vopsea electrostatica (powder coating) pt parti metalice

Vopseaua se face pe calculator, peste 50.000 nuante, vopsea de calitate

tel 0766801145
mail :motosoft@yahoo.com
BUCURESTI

Cu stima Ionut Dragan
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.