Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Schimbare nume de utlizator(nick)
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
marius68582
e ciudat sistemul adoptat aici,nu conteaza ce vrei tu,ti se aloca automat un numar(de ordine?) in continuarea numelui....hm
mike.omega
@marius68582: Daca nu-ti place nick-ul actual ne poti anunta cu ce vrei sa il schimbi si te ajutam biggrin.gif
Mumu
Cu multumiri anticipate cristian 65483 in Mumu
Mumu
arigato.gif
Aer Curat
In masura in care este posibil as dori sa schimb din nick-ul Aer57857 in Aer Curat
Multumiri anticipate.
mike.omega
Bine ai venit printre noi! beer.gif
laur6
salut! nick-ul nu ma deranjeaza, poate sa fie doar laur sa poate ramane asa cum e. am inteles insa, ca trebuie sa apara si masina?! aici v-as ruga sa ma ajutati: corolla 1.6vvti este de ajuns, e bine?
multumesc
mike.omega
Masina o poti trece tu singur in semnatura(vezi profilul). De ce? Ne-am confruntat pe forum cu diverse persoane care vorbeau din auzite si ne invatau sa conducem sau mecanica dar ei nu pusesera in viata lor mana pe volan sau patent biggrin.gif
Asa ca ne-am gandit sa introducem chestia asta sa stim cine cu cine vorbeste :angel:
drabisan
Salut,
Daca tot se poate...Dragos59008 e perfect aiurea...eu pe orice chat/forum sint drabisan. Va rog si aici sa apar la fel...daca se poate.
Appreciate.
Armadyllo
Lungoci68025 = Armadyllo...please
Armadyllo
Muchas Gracias....admin-ilor
mike.omega
Sa-ti fie de bine!
Armadyllo
Si inca o chestie,...cum urc si eu in grad,de la sofer incepator...mai la sofer normal,nu chiar pilot....si cu stelele...daca se poate face ceva...mai una ,doua... biggrin.gif
mike.omega
Statul membrilor si numarul de stele se schimba odata cu cresterea numarului de posturi. Dar acele si statut nu aduc nimic in plus sau in minus, sunt doar o mica departajare intre membri, privind vechimea si experienta pe forum biggrin.gif
Armadyllo
Ok...am inteles...merçi mult,deocamdata...credeam ca se poate schimba de prin profil...si nu gaseam eu... arigato.gif
mortzy
martian75404 = mortzy

multumesc
ttheoro
pliz, Teodora65573 = Teo / Teodora / ttheoro ? beer.gif
ttheoro
tks :wave:
G e o r g e
QUOTE(martian75404)
martian75404 = mortzy

multumesc


pe martian l-ati uitat ?
guerilla
eu il schimb imediat.. da sigur vrea numele ala ?!? :angel:
poate se ia cineva de noi laugh.gif
G e o r g e
e nickul lui. e fost coleg de munca al meu . trust me , il vrea .
guerilla
sa-l poarte cu placere atunci.
T u d o r
Mai exista vreun Tudor simplu pe aici? Ca numarul asta din coada parca ma duce cu gandul la Auschwitz... biggrin.gif

So, daca nu mai este nick-ul Tudor, pot sa-l am eu? multumesc cu anticipatie beer.gif
mike.omega
S-a ocupat de mult biggrin.gif
Meditatorul
se poate schimba nick-ul din costin53188 in Costin, va rog?!
mike.omega
Cica e busy biggrin.gif (adica incearca cu alt nick)
Meditatorul
se poate schimba nick-ul din costin53188 in Meditatorul va rog?!
S O R I N
Hai ca m am hotarat si eu .

Se poate SORIN (dar ma indoiesc ca ar mai fi liber,dar incercarea moarte

n are).A doua varianta ar fi S O R I N, si a treia SORINN.

beer.gif
florinm2all
As vrea si eu daca se poate sa-mi schimb nick-ul
nick vechi:Florin69729
nick nou: maverick sau florinm2all
florinm2all
ce promtitudine..... band.gif mersi mult
S O R I N
Multumesc frumos. arigato.gif
T u d o r
Ahaaaa, pai uite, Sorin mi-a dat o idee excelenta. Daca Tudor este luat (asa cum de altfel ma si asteptam biggrin.gif), poate "> T u d o r <" nu e luat. Asa ar merge?
T u d o r
QUOTE(Tudor57991)
Ahaaaa, pai uite, Sorin mi-a dat o idee excelenta. Daca Tudor este luat (asa cum de altfel ma si asteptam biggrin.gif), poate "> T u d o r <" nu e luat. Asa ar merge?


Ahh, am gasit cine era Tudor si cu riscul de a fi acuzat de clone biggrin.gif marturisesc sincer ca tot eu sunt, e o singura postare la topicul dedicat lui M. Schumacher. E vechi de cand lumea si solicit daca se poate sa-l stergeti cumva pentru a putea sa-mi folosesc numele. smile.gif Sincer nu-mi mai amintesc nici mail-ul si nici parola, au trecut cativa ani de atunci.
Am cautat userul Tudor pentru ca aveam un feeling si uite ca s-a adeverit. Deci, pot sa mi-l folosesc?
Multumesc. smile.gif
mike.omega
Done, sa le stapaniti sanatosi! (nick-urile) beer.gif
T u d o r
QUOTE(mike.omega)
Done, sa le stapaniti sanatosi! (nick-urile) beer.gif


Sa le, sa le, multumesc. :cheers:
MARIUSC
MARIUSC, se poate? daca e luat, poate intre ><..
Multzam
guerilla
Marius63298=MARIUSC
MARIUSC
Multumesc mult arigato.gif arigato.gif arigato.gif
_Constantin_
daca aveti bunavointa si bunatatea sa imis chimbati si mie nicku in CONSTANTIN SAU COSTANTIN( biggrin.gif ).
Multumesc frumos.
mike.omega
Ocupat, va rugam incercati mai tarziu, eventual cu alte nick-uri biggrin.gif
Juanita
Va rog sa-mi schimbati si mie numele din Ioana77692 In Ioana.
Multumesc.
mike.omega
Nick-ul este deja luat biggrin.gif
Juanita
Ma asteptam... sad.gif
Se poate Juanita :?

Multumesc
ncristi
din cristi36176=ncristi

sarumana
guerilla
cam tarziu domnu, cam tarziu biggrin.gif
sa-l porti sanatos.
ncristi
m-ma despartit cu greu down.gif
a3des
As dori si eu a3des daca se poate. Multumesc anticipat!
guerilla
west69498=a3des
guerilla
QUOTE(_Constantin_)
daca aveti bunavointa si bunatatea sa imis chimbati si mie nicku in CONSTANTIN SAU COSTANTIN( biggrin.gif ).
Multumesc frumos.


Constantin69575= _Constantin_

sper sa-ti placa biggrin.gif
gip
Vreau si eu sa-mi schimbati nick-ul Gabriel75373 cu gip.
Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.