Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masina tinereasca cu posibilitate de tuning
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Pages: 1, 2
Florin Ristei
...
sergiu56765
daaaaaaaaa
DragosS
Toate bune,numai ca prima este Lancia si nu Smart ForFour
G a B o S
dude io am zis "dragalash" cu ghilimele. si pana la urma ce ar fi asa de rau, oricum in un an de zile ea nu sare nici de 10000 de km asa k nu prea conteaza ce isi ia. iar despre c3 ma abtin. din pct meu de vedere tot clio e mai bun. dar acum nu asta conteaza. io oricum la 10 mii de euro mi as aduce ceva de afara ca o masina noua in orice caz nu poti sa iti iei la banii astia.
G a B o S
Un 206 nu te ar interesa?? chiar daca ar fi pe sfarsite cica, e o masina buna si se vinde de aproape 10 ani deciu nu prea ar fi bube de remediat acum, ca la un model nou. si desis ar putea sa ti se para mai invechita io nu o dau pe nici una din celelalte recte c3,c2,ypsilon,clio. motivul pt care nu am inclus o pana acum e ca pretzul e cam 12.000 noua.(dar are mai multe decat un c3 pe ea). si pt motoru de 1.6 io garantez ca te infige in scaun mai bine decat la oricare din concurenti. smile.gif) beer.gif parerea mea. beer.gif
James Kilowatt
Punto HGT e mai ieftin decat 206 si-l lasa lejer in urma....
Motorul de 1.8 130CP e cu vvt si e destul de reusit, se descurca admirabil chiar pe masini mult mai grele gen Alfa sau Lancia.
In plus, la banii de punto sporting sau Arbath 130 CP intra un 206 cam pacalit.
Andrei Suzuki
Io zic ca ar trebui sa o lasati balta cu recomandarile ca don'soara nu a mai dat nici un semn de viata,deci si-o fi luat masina... wink.gif
Codrin54983
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif George incearca sa intelegi ca fata nu vrea s-o calce. Ce raport greutatecp vrei de la o masina de 10000euro, sa mai consume si putin? Noi, baietii, suntem innebuniti dupa cai putere, dar fetele doar dupa look. Vrea o masina frumusica. Chiar daca exista riscul sa o faca o solenza la plecare de la semafor.
Lancia ypsilon e super simpatica. Inspira feminitate. Acum vezi cat costa. Si inca o chesite: masina aia nu merge tunata. Arata bine stock.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.