Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 12dec
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Politica
Pages: 1, 2
madalina
QUOTE(Mircea KDT)
. daca esti revoltat dar nu te manifesti in spatiul public nimeni nu te va lua in seama.


De-ar gandi mai multa lumea asa, ce bine ar fi...
Iulian HondaFan
mie mi se pare aberanta ca aceste reguli de taxare a masinilor sa fie diferite de la tara la tara. in fond ce ii priveste pe UE cum se taxeaza masinile in Ro atata timp cat nu afecteaza alte tari din Uniune?

Krysty si Vlad, remarca cu mea cu cine e mai mare, a fost o gluma si un apropos la titulaturile voastre ( de ce unii sunt administratori, unii moderatori si de ce Vlad e "super", George e si el un baiat super, de ce sa nu fie si el super-moderator?). Nu va suparati.
V l a d
"super" ala nu se refera la faptul ca as fi eu mai "super" ca George caci si el e la fel de "super" ca mine, numai ca eu am drepturi de moderare in tot site-ul si acces la comenzile pe care la are un admin, iar george are numai drept de moderare pe anumite arii. Ca sa devina cineva moderator sau admin sau supermoderator trebuie sa voteze toti adminii aceasta decizie, la fel si daca este scos cineva dintre moderatori sau ... etc... sau cel putin asa era normal sa fie, nu krysty?
Iulian HondaFan
aha, m-am dumirit :blackeye: . dar atunci daca il superi pe krysty iti poate bloca promovarea la administrator smile.gif ...
Alex-F1
Pe mine aproape ca ma apuca plansul cand ma gandesc numai la bietii batrani care acum, cand si-asa povara anilor apasa pe umerii lor mai mult decata ne putem noi imagina, se mai si chinuie pe deasupra sa supravietuiasca ca niste animale, cu niste pensii care sunt mai mult bataie de joc si abia daca le ajung sa-si plateasca existenta pe acest Pamant, sau mai bine zis in aceasta tara..... :cry: De exemplu cazul unei batrane de peste 80 de ani, care a fost campioana olimpica in tinerete este chiar strigator la cer: adica atunci Romania a fost mandra ca aceasta femeie i-a purtat drapelul pe cea mai inalta treapta a podiumului olimpic, dar acum tot ce poate sa faca tara pt. aceasta batrana este o pensie de 1.200.000 de lei, din care biata femeie abia traieste de pe o zi pe alta!!!!! :cry: Nu prea-i corect, nu? Vorba aia: "am o viata de roman normala: cu sanse mari s-ajung la batranete-n p**a goala"..... nu e de ras, din pacate e adevarat pt. mult prea multi batrani din tara asta.... :cry: Dar cum speranta moare ultima, sa speram si noi ca incet dar sigur lucrurile vor fi aduse pe fagasul lor normal si in tara noastra, astfel incat pana ajungem noi batrani, sa nu mai fie valabila fraza de mai sus! Deci, ura si la gara! :cheers: Hai ca mai vorbim!

Hai pa
ALEX
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.