Help - Search - Members - Calendar
Full Version: opel astra clasic vs vw golf 4 DIESEL
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Ady_ADR
va rog sa ma ajutati sa imi iau o masina din cele doua.... ma ref la masini SH, ambele diesel cu putere asemanatoare, adik 1.9 (chiar 1.7 la astra) in jur de 100cp ani de fabricatie 2000-2003!!! chiar nu stiu, am citit zeci de topic-uri cu discutii asemanatoare dar tot nu sunt hotarat unsure.gif va rog sa precizati "+" si "-" la ambele variante!!!
Titi1988
1. mutat la versus
2. intre cele 2 as alege golful dar este irelevant. conteaza foarte mult starea masinii pe care o gasesti, daca este intretinuta, unde au fost facute revizile, cati km are, ce dotari are. mie personal nu-mi plac deloc opel-urile dar daca ar fi sa aleg intre unul ok, km putini si un golf fugarit cu mai multi km as alege opel-ul dry.gif
conteaza pentru ce ai nevoie, de ce diesel si nu benzina, cat este bugetul, numai astea 2 modelele te intereseaza sau esti deschis si la altele. mai da detalii sa primesti un raspuns cat mai exact thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.