IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

opel astra clasic vs vw golf 4 DIESEL

This topic is about opel astra clasic vs vw golf 4 DIESEL, the author, Ady_ADR, wrote about: va rog sa ma ajutati sa imi iau o masina din cele doua.... ma ref la masini SH, ambele diesel cu putere asemanatoare, adik 1.9 (chiar 1.7 la astra) in ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> opel astra clasic vs vw golf 4 DIESEL, vreau sa imi cumpar una din cele 2
Ady_ADR
post Jan 17 2011, 09:14 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 17-January 11
Member No.: 130.944



va rog sa ma ajutati sa imi iau o masina din cele doua.... ma ref la masini SH, ambele diesel cu putere asemanatoare, adik 1.9 (chiar 1.7 la astra) in jur de 100cp ani de fabricatie 2000-2003!!! chiar nu stiu, am citit zeci de topic-uri cu discutii asemanatoare dar tot nu sunt hotarat unsure.gif va rog sa precizati "+" si "-" la ambele variante!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titi1988
post Jan 17 2011, 09:27 PM
Post #2


disperat..dupa masini
******

Group: Membri
Posts: 1.395
Joined: 4-November 07
From: Cluj
Member No.: 115.339



1. mutat la versus
2. intre cele 2 as alege golful dar este irelevant. conteaza foarte mult starea masinii pe care o gasesti, daca este intretinuta, unde au fost facute revizile, cati km are, ce dotari are. mie personal nu-mi plac deloc opel-urile dar daca ar fi sa aleg intre unul ok, km putini si un golf fugarit cu mai multi km as alege opel-ul dry.gif
conteaza pentru ce ai nevoie, de ce diesel si nu benzina, cat este bugetul, numai astea 2 modelele te intereseaza sau esti deschis si la altele. mai da detalii sa primesti un raspuns cat mai exact thumbsup.gif


--------------------
Nissan Primera Acenta 1.6i 109 cp 2007
Dacia Logan MCV Ambiance 1.5 dCi 70 cp 2007
Dacia Logan MCV Laureate 1.5 dCi 85 cp 2009
Dacia Lodgy Laureate 1.5 dCi 110 cp 2014
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 5th May 2024 - 06:04 PM