Help - Search - Members - Calendar
Full Version: [VAND] Skoda Octavia 1.8T 20v 4x4
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
Pages: 1, 2
DORU
Valabil !

Pret 6500 euro fix.

Se vinde cu roti 17" cu jante OEM SpeedLine Leon Cupra 7J si ET38 si anvelope vara 225/45/17.
DORU
Am innoit anvelopele vara: set 4 buc Bridgestone Potenza RE050, luate SH, toate 4 au fost 600 lei. Transport 65 lei. Profil aprox 6-6,5mm.

Sunt deja montate pe jante, vechile Typhoon Successor si-au spus cuvantul dupa 6 ani si peste 60.000km rulati.
Cost montaj (demontat/montat + dejantat/rejantat + echilibrat): 84 lei toate 4 buc.

Pretul de vanzare ramane totusi nemodificat !
RUE
Doru, e o vorba care spune ca pretul de vanzare al unui bun este cat a oferit clientul (potential), nu cat cere vanzatorul :-).
Spor la vanzare dar observ ca inca iti mai place masina smile.gif!
James Kilowatt
Iti zic io ce tre' sa modifici ca sa se vanda:

- scoti motorul ala astenic de tuns iarba si pui bunatate de 1.9 TDI cu numai 85.000km, care in primul rand e nemuritor si care te baga in scaun. Chuck Norrisul motoarelor, ce mai.
- demontezi haldexul central si-l vinzi separat la fier vechi;
- schimbi soferul cu o babuta bisericoasa din Germania.

sa vezi atunci cum se vinde ca painea calda...

Titi1988
din pacate masina lui Doru este o struto camila si de aia nu are cerere pe piata. Nu cred ca o vinzi prea repede daca nu scazi pretul. Nu spun ca masina ta valoreaza mai putind e atata dar lumea, dupa cum spune si JK, cauta dieseluri. Unde pui ca a ta ii si benzinar si 4x4..
solmar
Plus ca trebuie s-o vopsesti daca vrei s-o vinzi...
DORU
Pai cred ca n-o mai dau dupa atatea sfaturi biggrin.gif

E o masina deosebita pe care inca o apreciez si o indragesc si care va pleca doar cand va aparea un connaiseur...pana atunci, are grija "tetea" de ea biggrin.gif
HalbaSus
Bravo ! thumbsup.gif
Nu are absolut nici un rost sa vinzi o masina buna care inca iti mai face placere.
DORU
Set anvelope Marangoni Mythos XL 225/45/17 DOT 2012 asadar NOI si o revopsire partiala pe CASCO !
Garantie 2 ani la anvelope.

Pretul de vanzare ramane nemodificat: 6500 euro FIX.

Cine o va lua...se va bucura numai de o masina deosebita. Acum ramane de vazut cine va sti s-o aprecieze biggrin.gif
omul vesel
Cati km are masina in prezent?
James Kilowatt
Asta e masina pentru connaisseurs, nu conteaza cati km are! Conteaza ca e o masina interesanta si rara (s-au facut in total 5 bucati, restul sunt break) si e impecabila. Masini rare si impecabile sunt fie rare, fie scumpe.

Doru se tepuieste singur tongue.gif
solmar
Auzi, nu-l intarata pe Doru pentru ca e in stare sa si-o cumpere singur daca mai lasa putin la pret.
DORU
QUOTE (omul vesel @ Jul 3 2012, 09:58 AM) *
Cati km are masina in prezent?


aprox 151.900 km.
DORU
In prezent, putin peste 153.000km and counting... biggrin.gif

De actualitate !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.