Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A aparut Daewoo Nexia 2 !
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
Pages: 1, 2
G e o r g e
stai linistit ca nu il scoti de pe a lui.
@daewoo_espero_turbo: care e masina suprema care ar merita : 10k euro , 20k euro, 30k euro si tot asa pana la 100k. din punctul tau de vedere binenteles.

daewoo_espero_turbo
Diesel ai dreptate la partea cu ampatamentul. Dar mie imi plac masinile mai mari ca si lungime biggrin.gif
In privinta lu' Nexia 2, pt unii nu conteaza neaparat siguranta, ci pretul. Uite, Aveo e aproape 9000 euro si l-au cumparat atatia...ce siguranta are masina aia? biggrin.gif
Daca eram un popor de oameni care isi cumpara numai masini sigure, aveam toti Volvo. Dar pretul e cel care decide...
In urma cu cativa ani, era Bucurestiul plin de Dacia 1310...SuperNova si Solenza...nici una din astea nu cred ca trece de pragul de o stea la testele de siguranta...

Pai masina "suprema" la 10.000+ (12-13000) e Cruze, la 20.000 e Vw Passat/Insignia, la 30.000 e Audi A6 ... la 40 - 50.000 e Mercedes E-Class , la 60.000 e Mercedes CLS , la 70.000+ e Mercedes S-Class si ma opresc aici.

P.S. Nu ma omorati pls, e parerea mea biggrin.gif


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.