Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Care sunt opiniile Dvs despre Moderatorii forumului ?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2
DORU
La propunerea lui pista, voi reedita un topic - poll deschis de Guerilla in 2006 si care avea acelasi subiect.

Desigur, de atunci nu au trecut doar 3 ani, ci s-au schimbat si o parte din cei care alcatuiesc echipa masini.ro, cei care au ramas s-au schimbat poate, viata s-a schimbat si de ce nu, poate si perceptia voastra despre ideea de a fi Moderator in sine.

Votati moderatorii ce considerati ca isi fac treaba cel mai bine.
Poate mai important ca persoana, in votul vostru ar trebui sa prevaleze o parere dspre POLITICA EI DE MODERARE, MODUL IN CARE INTELEGE MODERAREA, STILUL FOLOSIT.

Va rog sa fiti cat se poate de obiectivi. Nu divagati in exprimarea opiniilor, nu dati reply ca sa raspundeti antevorbitorului !
Va sunt recunoscator daca exprimati si in scris votul vostru.

Incercam sa ne definim pe forum un stil actual si potrivit de moderare, asadar intelegeti acest demers ca un ajutor pe care vi-l solicitam !
Si pt care va multumim anticipat !
20krpm
votul meu merge pentru oana. si pentru toti ceilalti a caror moderare nu se vede, sau e amintita doar referitor la lucrurile pe care le-au facut. vreti sa va spun si ce consider la polul opus?
Alex-F1
Cand am citit "votati moderatorii", am crezut ca se pot vota mai multi, dar vad ca nu merge decat unul.....io as fi votat vreo 3 si anume DORU, f1anatic (Doru, vezi ca e scris gresit in poll whistling.gif ) si Guerilla! In final l-am ales pe DORU pt. diplomatia de care a dat dovada dintotdeauna! arigato.gif Keep up the good work! yes.gif

"f1anatic (Doru, vezi ca e scris gresit in poll )"
Corectat wink.gif
ncristi
Nedrept topicul. Multi moderatori sunt OK....toti sunt oameni de nadejde ai patriei. Eu l-am ales pe georgel kiss.gif

PS
N-am mai auzit nimic de madalnia....mai bantuie p'aici?
laurentiu
dar parca votul e secret ( teehee.gif )
Eu l-am votat pe Doru desi as fi dorit sa ii votez si pe altii. L-am votat pe el datorita transparentei sale si faptului ca indiferent daca opinia/decizia cuiva e buna sau nu, este mereu respectata. thumbsup.gif
Rebel
Eu personal nu voi vota pe nimeni. Consider ca a vota aici inseamna sa pedepsesc pe un altul care este la fel de indreptatit sa primeasca un vot.
Din punctul meu de vedere toti colegii mei sunt egali si am convingerea ca fiecare -in functie de personalitatea sa- incearca sa mentina lucrurile pe fagasul cel bun.

Votati moderatorii ce considerati ca isi fac treaba cel mai bine.
Care treaba? Aia care se vede sau aia care nu se vede? Din care punct de vedere? si al carui membru?
Textul acesta este atat de vag si lasa loc de atata interpretare incat prin prisma diferitelor asteptari si perceptii personale, rezultatul va reflecta o groaza de lucruri numai realitatea nu. Si care realitate cand aceasta este atat definita atat de confuz si la modul general?
Oare trebuie sa mentionam lipsa obiectivitatii intr-o asemenea situatie?

Nu in ultimul rand nu sunt prezenti pe lista toti moderatorii activi insa regasesc nume a caror prezenta a incetat cu ani in urma. De exemplu Marius, colegul fan Alfa nu este prezent pe lista.

Prin insasi natura poll-ului in sine si a fundatiei sarace pe care este construit, consider ca toata aceasta tevatura nu numai ca nu va contribui la imbunatatirea calitatii moderarii -daca asta se urmareste- insa s-ar putea ca asta sa afecteze intr-un mod negativ starea interioara a cuiva care pune pasiune si efort -dupa putinte, timp, dedicatie, si asa cum crede el/ea- iar asta va atrage dupa sine nu numai nemultumire ci si semne de intrebare ce vor cauta justificarea stradaniilor si a muncii depuse in timp. Oare aceasta va reflecta cu acuratete efortul depus de cei titularizati? Este popularitatea sinonima cu constiinciozitatea?
Eu consider aceasta initiativa irelevanta si distructiva atat la nivel de echipa cat si particular, ca sa nu mai zic ca nu vad ce schimbari fundamentale va aduce.

Prin urmare, imi este absolut indiferent ceea ce va reflecta la un moment dat acest poll si refuz categoric sa iau parte la o atare idee.
Sper sincer ca nu este vorba de un meschin concurs de popularitate declansat constient si nici de o unealta menita sa contribuie la slefuirea ego-ului cuiva.

James Kilowatt
Nici eu nu votez. Motivele le-am explicat aici
http://masini.ro/forum/index.php?s=&sh...st&p=318983

smile.gif
ozz86651
Parerea mea: cu cit te lauzi mai tare cu "fonctia" cu atit mai slab moderator etsi. La fel daca stirnesti certuri in loc sa le aplanezi. Da, si daca nu stiam ca esti moderator cind am vazut lista aia, ai un punt de la mine.
Una peste alta si cel putin vreo 3-4 insi pe care i-as vota, deci consider ca votul e defect.
hdi
O fi votul secret dar daca trebuie motivat....
L-am votat pe X deoarece a reusit intotdeauna (atat cat am citit eu) sa fie obiectiv, cu bun simt, elegant in exprimare si fara patima, diplomat. A reusit asta chiar si atunci cand a fost atacat in mod dur. Este o mare performanta.
Din ceea ce am citit eu pe aici (si nu am citit tot, evident) niciun alt membru al echipei de moderare nu a mai reusit sa aiba un astfel de comportament pe care sunt convins ca ni l-am dori cu totii, fie ca o recunoastem, fie ca nu.
"Pacatul" principal al majoritatii celorlalti este, din punctul meu de vedere, vanitatea (sunt si exceptii insa le-am observat sporadic intrucat nu sunt activ pe ariile unde se desfasoara ei/ele). Vanitatea se face simtita in cazul asta prin dorinta de a raspunde cu aceeasi moneda, an eye for an eye, two eyes for an eye, tonul gratuit autoritar (chiar si cand e vorba de persoane care mai mult de un zambet nu reusesc sa-ti smulga), neacceptarea faptului ca au gresit, etc. Sa ne intelegem: in fraza anterioara m-am caracterizat si pe mine insa aici este vorba despre moderatori. Alte pacate care lui X ii lipsesc sunt: spiritul de casta, dorinta de egalitate dar nu pentru catei, bagatul aiurea in seama doar ca sa nu uitam ca mai e si el pe aici. Ar mai fi si altele insa cred ca am motivat suficient.
As mai spune ca vorbind despre "pacatele" celorlalti nu inseamna ca nu au si "virtuti" sau ca X nu are pacate.
Discutia nu este sterila intrucat evaluarea performantei sau calitatii unui serviciu se face de catre beneficiarii lui. Un fel de Customer Satisfaction Report pt. cei familiarizati cu ISO9001 iar rezultatul votului poate spune multe celor care nu vor iesi pe primul loc. Vor avea posibilitatea sa vada ca, desi ei cred ca sunt motul de la basca, realitatea este alta si vor avea un model catre care sa tinda.
Eu propun ca rezultatul votului sa nu mai fie afisat, ci sa poata fi consultat doar de echipa de moderare. In felul acesta nu vom mai avea de a face cu atacuri, scuze sau mai stiu eu ce motivatii tehnico-stiintifice cu privire la cat de tare se pierde timpul cu actiunea asta. In fond pe noi, userii, nici nu ne intereseaza cine primeste mai multe voturi insa pe moderatori da!
Aaaa, sa nu uit: l-am votat pe DORU.

LE: sigur ca exista si locul 2, 3, 4 etc insa aici cautam UN model de tehnica de moderare, nu facem clasamente. Deci doamnelor si domnilor moderatori, go for it!

Daca cineva are gust pt. ruleta ruseasca, poate deschide un alt poll in care sa se face un adevarat clasament al moderatorilor; ultimii 3 isi pierd functia, primii 3 avanseaza la nivelul urmator. Eeee, ce ziceti? woot.gif
adrian_flavius
nici eu nu vreau sa votez...pentru ca sunt mai multi care merita...de fapt, daca stam sa ne gandim, aproape toti...nimeni nu-i perfect, si toti avem scapari la un moment dat...deci orice scapare este scuzabila...asa ca, din partea mea, votez cu toata echipa... laugh.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Alex-F1
Mda.....se pare ca trebuie ceva curaj ca sa votezi aici..... ninja.gif Deci cu o cazia asta vom vedea cine are balls si cine nu.... tongue.gif Daca cineva vrea neaparat sa afle parerea mea, eu i-o dau intotdeauna, verde-n fata, indiferent ca este sau nu ceea ce vrea persoana respectiva sa auda! devil.gif Pe cei care se eschiveaza, cand e sa-si dea cu parerea, ii consider fara coloana vertebrala! Cu o astfel de persoana m-am si insurat, dar in cazul asta e de bine, alegerea fiind a mea biggrin.gif ....ca toate deciziile imi raman mie si singura parere care exista/conteaza in familie e a mea!!! whistling.gif
Hoinar
Eu votez cu Rebel. Stie si sa dea la gioale, stie si sa primeasca. Un luptator adevarat! thumbsup.gif

PS: pana la urma nici macar Mariustom (cel mai aspru dintre politisti) nu a reusit sa ma deranjeze in vreun fel in cei cca 2 ani de cand activez pe forum, deci votul ar fi mers trimis la toata lumea smile.gif.


Beeeeeeyyyy, ia vezi tongue.gif
starwars.gif biggrin.gif
Diesel
Deci astept un multiple choice sau incep sa cer de baut in stanga si in dreapta? biggrin.gif
pmhoria
Nu votez pt ca nu mi se pare ok asa. Pe unii am avut ocazia sa-i intalnesc personal, iar altii pur si simplu mi-au creat o impresie buna numai citind ceea ce scriu. Deci sa-l votez numai pe unul nu mi se pare fair. Oricum nu rezultatul votarii va schimba calitatea acelui moderator.

Personal nu am avut niciun conflict cu nimeni pe forum si imi doresc sa ramana la fel. Dpmdv nu prea ar trebui sa existe moderare dar se pare ca pe unele topicuri chiar e nevoie... biggrin.gif

In fine, mai bine ne-am gandi cum sa promova, forumul asta mai mult, nu sa ne dam note unii la altii. Parerea mea.
admin
QUOTE (pmhoria @ May 28 2009, 10:46 AM) *
In fine, mai bine ne-am gandi cum sa promova, forumul asta mai mult, nu sa ne dam note unii la altii. Parerea mea.



Corect!
Diesel
Ma uit aici la lista de moderatori si nu prea coincide cu optiunile de vot: http://masini.ro/forum/stats/leaders/
Mariustom
offtopic.gif Ehhh, nici acea listă nu e cea corectă whistling.gif
guerilla
QUOTE (Diesel @ May 28 2009, 09:27 AM) *
Deci astept un multiple choice sau incep sa cer de baut in stanga si in dreapta? biggrin.gif

eu zic ca poti incepe sa faci lista de bauturi, sa-ti tragi sezlongu pe plaja si umbrela de rigoare si sa stai linistit 36182451.gif
James Kilowatt
Eu propun sa adaugam o optiune in plus "Nu votez, clasamentul asta sucks si tin sa subliniez asta". smile.gif

Propun ca Doru sa editeze postul si sa introduca optiunea. Si sa bage si votul meu acolo din start, eu am votat pentru Hondafan intrucat nu mai intra aici....
guerilla
rezolvat James. acum pentru cei care nu au votat, ar trebui sa mearga si multiple choice smile.gif Diesel, mai adu un sezlong 36182451.gif
James Kilowatt
Nu merge, odata ce-ai votat nu mai poti vota altceva... smile.gif
Mai degraba inchidem topicul, si-l redeschidem cu o lista actualizata de moderatori si optiunea aia ca sa putem vota din nou biggrin.gif
guerilla
ei na si cu tine acum, nemultumitu.... cand admin conduce detasat vii tu sa schimbam situatia 36182451.gif
G e o r g e
mai bine inchideti de tot ... si gata .
pmhoria
Eu zic ca daca tot l-ati deschis topicul, lasa-ti-l deschis cateva zile sa vada toata lumea ce cum cat. Poate sunt unii care chiar doresc sa-si spuna off-ul legat de unii dintre moderatori. Desi, sincer, nu ma astept sa voteze/comenteze mai mult de 20 useri (useri si nu moderatori)
22nst
QUOTE (guerilla @ May 28 2009, 11:30 AM) *
ei na si cu tine acum, nemultumitu.... cand admin conduce detasat vii tu sa schimbam situatia 36182451.gif

Admin, saracul are - 3 (minus) 36182451.gif
guerilla
daca nu-i suficient, mai scad biggrin.gif
Mariustom
Bănuiam eu că tu ești în spatele farsei tongue.gif biggrin.gif
admin
QUOTE (22nst @ May 28 2009, 11:41 AM) *
QUOTE (guerilla @ May 28 2009, 11:30 AM) *
ei na si cu tine acum, nemultumitu.... cand admin conduce detasat vii tu sa schimbam situatia 36182451.gif

Admin, saracul are - 3 (minus) 36182451.gif

Da man da pe mine ma iubeste femeile:))

DORU
Reactia ta, Rebel, dar nu numai, mi-a aratat faptul ca puneti propria persoana inaintea ideii in sine.
Am scris deja, ma repet acum: NU MA INTERESEAZA cine iese primul !!!!!!!!
Insa MA INTERESEAZA CE MOD DE ACTIUNE SI CE POLITICA / STIL DE MODERARE apreciaza USERII !!!!!!

CREDEAM CA ESTE DE LA SINE INTELES CA POLL-UL ESTE FACUT PENTRU USERI, NU PENTRU MODERATORI !
ASADAR, cei din echipa de moderare NICI NU AR TREBUI SA VOTEZE !!!!!


Multumesc celor care isi exprima aici votul direct, pt ca niciodata nu vom evolua daca nu ne exprimam deschis si clar optiunea !
A ne pune bine cu toti sa ne fie bine este o atitudine lasa, la fel cum a nu ne recunoaste greselile arata clar un caracter slab !
Daca vreti sa fiti respectati si apreciati de altii, fiti responsabili fata de actiunile voastre.

Solicit din partea colegilor mei, cu care sunt intr-o relatie buna, sa inteleaga CORECT rolul acestui POLL, pt ca altfel nu vor putea sa-si insuseasca nici "invatamintele" ce se pot extrage LA NIVEL IDEATIC din el.

Daca cineva este deja perfect si atotstiutor, sau daca nimeni nu a aruncat niciodata piatra, eu ma inclin in fata lui.

Desigur, daca Admin considera acest topic irelevant, in ciuda incercarilor mele de a explica corect rolul sau, ma dau la o parte si accept decizia lui.

Multumesc pt incredere tuturor.
klm
Asa da!
In primul rand voturile mele merg la calitatea lor de moderatori si nu pentru personalitatea lor (altfel ar fi trebuit sa-i votez pe aproape toti smile.gif). Deci cam asa arata topul meu 3 (am votat pentru 6 persoane).
O sa incep cu Mike, daca as fi fost nevoit (atentie!: nevoit) sa aleg o singura persoana atunci votul meu s-ar fi dus spre el: mi se pare foarte echilibrat si obiectiv in aprecieri iar in ciuda varstei o gramada dintre noi avem cate ceva de invatat din felul lui de a fi ca persoana.
guerilla primeste un vot pentru ca impune respect asa cum si George o face (de altfel din aceasta cauza i-am confundat de mai multe ori pe cei doi teehee.gif ).
Mariustom, imi place de el pentru ca este consecvent si foarte vertical, nu se retine in a lua o decizie pe care o considera buna chiar daca asta il face nepopular.
James Kilowatt
QUOTE (DORU @ May 28 2009, 04:54 AM) *
Insa MA INTERESEAZA CE MOD DE ACTIUNE SI CE POLITICA / STIL DE MODERARE apreciaza USERII


Pai pentru asta exista topic dedicat.

Desi intentia e buna, rezultatul poate fi pervers. Deja unii au sugerat un fel de tv-show gen "loft" in care publicul sa voteze pentru cine ramane si cine nu, chestie care nu mai are nici cea mai mica legatura cu modul de actiune, ci cu persoanele in sine. Reactia asta mi s-a parut absolut previzibila, singura chestie care ma mira e cum de a venit atat de tarziu teehee.gif

In mare sunt de acord cu Rebel, chiar daca poate a exagerat putin, in esenta de data asta sunt de acord cu el.
DORU
Topicul celalalt este GENERAL, aici deja suntem implicati noi, cei care incercam sa ne implicam in baza unei linii de actiune. Cat de bine urmarim aceasta linie de actiune? Cat de transparenta este intentia noastra? Cum ajunge la useri efortul nostru?

Cine va pune orgoliul pe primul plan, sau dorinta de a plati o polita cuiva, sau cine se va eschiva sa vada modul in care actiunile lui SE REFLECTA in randul celorlalti - acea persoana refuza o realitate si implicit o evolutie. Poti invata din ceea ce altii spun despre tine, daca aceste opinii SUNT SINCERE si BINE INTENTIONATE. Eu sper ca userii sa treaca peste anumite conditionari si sa isi expuna aici parerile lor, cat mai obiectiv cu putinta !
hdi
QUOTE (DORU @ May 28 2009, 12:43 AM) *
Va rog sa fiti cat se poate de obiectivi. Nu divagati in exprimarea opiniilor, nu dati reply ca sa raspundeti antevorbitorului !
Va sunt recunoscator daca exprimati si in scris votul vostru.


Vad ca cerinta de a nu divaga si de a nu comenta/raspunde celorlalti este calcata in piciore big time. Eu m-am tot abtinut sa o fac insa se pare ca nu mai e cazul.
Stergeti dom'le rezultatele poll-ului pentru plebe si va veti proteja amorul propriu castigand in schimb experienta. Ce-o fi asa de greu?????
Incercarile de a invoca principii, munci subterane utile dar nevazute si alte bazaconii sunt doar niste incercari penibile si evidente de a o sterge englezeste de la linia de start.
V-a spus omul clar: se cauta un model de moderare. Ce dracu are de-a face cu asta votul multiplu? Adica sa fiu dragut cu toata lumea ca la sfarsitul anului poate ma mangaie unul pah tzasta. Pai tocmai votul multiplu transforma actiunea asta in clasament al moderatorilor parasind definitiv ideea de model de moderare.
Nu mai stiu cine s-a ofuscat de ideea de "loft"; ma lasi? un mic misto la adresa celor principiali dar care evita sa se aseze la linia de start invocand motive elucubrante.
Deci: faceti invizibil rezultatul votului si veti fi scutiti de toate justificarile astea penibile care mai au si efectul pervers de a-i speria pe cei mai slabi de inger.... Faceti invizibil rezultatul votului si veti fi singurii care vor beneficia de momentul adevarului. Inclinati-va in fata celui care aduna cele mai multe voturi si studiati-i opera pt. a intelege ce puteti imbunatati in activitatea voastra. Ce dreacu dom'le, chiar asa?
klm
CITAT(hdi @ May 28 2009, 12:36 PM) *
faceti invizibil rezultatul votului

Din cate stiu eu forumul n-o permite.
HalbaSus
Si ala care castiga ce primeste ? Ca poate ma apuc si eu sa imi fac campanie biggrin.gif Si nu orice fel de campanie... ci din aia pesedista cu mici si bere... sa vedeti cum iese mandea shef peste moderatori smile.gif

Acest sondaj mi se pare un fel de concurs de popularitate, care probabil nu va putea modifica sub nici o forma politica de moderare, daca x moderator are cele mai multe voturi... ce fac ceilalti ? cum ii "copiaza" stilul de moderare ? eventual il obligam sa scoata un manual de moderator dupa care sa ne ghidam cu totii smile.gif
f1anatic
Eu votul l-am pus. Public: This poll sucks si nu isi are rostul.
Cel cu politica de moderare DA, acesta NU.
guerilla
QUOTE (HalbaSus @ May 28 2009, 02:21 PM) *
Si ala care castiga ce primeste ? Ca poate ma apuc si eu sa imi fac campanie biggrin.gif Si nu orice fel de campanie... ci din aia pesedista cu mici si bere... sa vedeti cum iese mandea shef peste moderatori smile.gif



asteptam micii si berea si rezolvam votul la urne biggrin.gif
Diesel
Vroiam sa votez 3 persoane, merci Guerilla smile.gif

Daca as fi fost fortat sa aleg o singura persoana, James KW ar fi primit votul.

Ma duc sa postez si dincolo ca sa lamurim si alte probleme.
T u d o r
Eu am votat "nu ma intereseaza" desi m-a interesat. Am facut asta pentru a putea vedea rezultatele poll-ului. smile.gif

Spun ca ma intereseaza pentru ca am considerat totdeauna ca membrii acestui forum ii dau esenta si forta si nu echipa de moderatori. Iar parerea lor ma intereseaza, pentru ca eu sunt doar un om si pot gresi. Grav ar fi sa nu vreau sa vad ca am gresit si sa persist in greseala. Eu am avut o abordare aici (in calitatea de moderator) de multe ori ca si simplu membru. Adica am avut opinie, mi-am expus-o si sustinut-o. Uneori am sarit calul si am regretat (si am si spus-o public).


Poate am gresit si ar fi trebuit sa ma mentin in spatele discutiilor, doar observand si intervenind cand este cazul.

Sincer daca dorinta conducerii ar fi fost de a modera in acest stil eu as fi demisionat din "fonctie" si mi-as fi vezut de viata mea de membru al acestui forum. biggrin.gif Insa echipa de moderare a avut libertatea de a alege fiecare si astfel avem diferente de "stil". Nu cred ca e rau si vad ca si parerile membrilor despre noi sunt impartite.
C Z R
Desi, recunosc, nu prea vad rostul acestui topic, am votat pentru toti, pentru ca sa cum sunt considerati moderatorii, rai, buni, ai dracu, pertinenti, drepti, nedrepti, cred, sincer, ca isi dau tot interesul sa fie niste moderatori exceptionali.
Chiar daca in trecut, recunosc din nou, am sarit calul, neindreptatind diferite marci de masini, astfel hranindu-mi ego-ul infierbantat de orgoliu prostesc, in momentul de fata imi dau seama ca am fost iertat chiar usor de toti adminii si moderatorii acestui forum, fara sa primesc nici macar un avertisment, ceea ce-i face niste oameni foarte intelegatori(ingaduitori) chiar si cu maturizati tarziu cum am fost eu. Asa ca eu, personal, multumesc tuturor si va consider pe toti corecti si buni in ceea ce prestati pe acest forum thumbsup.gif


P.s. Nu incerc sa ma pun bine cu nimeni, nu este genul meu, doar am fost sincer si sper sa nu ma coste acest lucru...
20krpm
ce-mi place mie la votaraia asta e ca mai mult de jumatate - mult mai mult de jumatate - din posturile de pe topic sint ale moderatorilor. unsure.gif de parca bietii n-ar arbitra dupa niste reguli comune, si n-ar fi convenit barem odata intre ei ce fel de treaba fac. mai mult decit atit, in calitatea lor de moderatori mai au si posibilitatea de a afecta rezultatele. spor la treaba, baieti.
getodac
Desi il simpatizez pe Rebel, l-am votat pe mike whistling.gif
motivul: cand am avut o problema a fost primul care a sarit sa ma ajute in mai putin de 3 minute thumbsup.gif
mike.omega
N-am votat nici aici si nici dincolo deoarece in acest caz votul meu nu conteaza wink.gif
Ce va rog io pe voi e sa mergeti la vot pe bune, ca cica ne cheama astia peste o saptamana. Eu sunt ala care inca mai spera ca putem scapa de cei care-si fac curatenie in S Class la semafor, aruncad totul pe geam angry.gif
DORU
OT: Nu stiu daca vom gasi 33 politicieni romani care sa nu ne faca de rusine...

Asteptam voturile voastre in continuare, iar daca se poate si cateva sugestii pertinente si sincere pe langa vot, atunci cu atat mai bine.
admin
Cu acest subiect Doru a castigat primul set tricou-sapca inscriptionate cu masini.ro . FELICITARI!!!

http://masini.ro/forum/content/Concursuri/...ro/#entry319748
DORU
Unde dai si unde crapa ! smile.gif

Admin, multumesc !
POLL-ull continua, pt cei care considera relevant sa-si exprime parerea !
Alex-F1
QUOTE (getodac @ May 29 2009, 02:19 PM) *
l-am votat pe mike whistling.gif motivul: cand am avut o problema a fost primul care a sarit sa ma ajute in mai putin de 3 minute


Misto motivul asta frate!!!!! teehee.gif
getodac
Alex, alti moderatori nu mi-au dat motive sai votez, desi il simpatizez pe Rebel pt opiniile lui in general si mai ales pt stilul lui de a-si exprima punctele de vedere.
Ai fi vrut sa votez pe unul sau pe altu pt ca are ochii albastri sau parul lung ? teehee.gif
mike.omega
QUOTE (Alex-F1 @ Jun 1 2009, 08:21 PM) *
QUOTE (getodac @ May 29 2009, 02:19 PM) *
l-am votat pe mike whistling.gif motivul: cand am avut o problema a fost primul care a sarit sa ma ajute in mai putin de 3 minute


Misto motivul asta frate!!!!! teehee.gif



"Frate"! Ai de gand sa contribui cu ceva folositor la topicul asta? smile.gif
Alex-F1
Frate, io am fost printre primii care au contribuit, asa ca acuma ma mai destind si io! tongue.gif Pai nu te supara, ce motiv e asta "cand am avut o problema a fost primul care a sarit sa ma ajute in mai putin de 3 minute"? confused.gif Adica daca s-a intamplat ca tu sa fii online exact cand omu a avut nevoie de ajutor, asta-i motiv sa te voteze la intrebarea "Ce politica de moderare o vedeti ca fiind cea mai potrivita - prin prisma persoanei care o aplica?"? Ce criteriul lu' peste mai e si asta frate? Ca rezultatul mie unu imi suna cam asa: Getodac considera ca politica de moderare cea mai potrivita e aceea de-a sta CAT MAI MULT TIMP ONLINE! Sa fim putin seriosi bre si sa {incercam sa} nu ne batem joc de topicul omului banned.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.