Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Care sunt opiniile Dvs despre Moderatorii forumului ?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2
DORU
Sincer, ma incanta mai putin nr vizite pe acest topic decat m-ar incanta nr reply-uri la el...si cu cat mai multa substanta de preferat. Multumesc !
mike.omega
Alex, daca asa intepretezi tu, asa o fi smile.gif
Getodac si-a spus o parere, fundamentata din punctele lui de vedere. Mai pe romaneste: asa i se pare lui.
Eu nici nu il aprob, nici nu il dezaprob pentru ca nu vreau sa influentez pe nimeni si pentru ca asta nu e un concurs!
Incearca sa nu te oftici ca eu am primit un vot, cred singuru teehee.gif asta e, tre sa fie si din aia cu 1 singur vot, pe mine nu ma deranjeaza.

Concluzia 1: este recomandat sa petreci cat mai mult timp pe forum pentru ca poti rezolva mai multe probleme si mai repede. Asa cum a fost si in cazul lui Getodac. Sau putem face o paralela cu orele de munca de la birou wink.gif
Concluzia 2: daca vrei, ma pot lega si eu de argumentul tau pentru Doru si sa-ti zic ca a fi diplomat nu e chiar tot la el si ca el face mult mai multe chestii. Ah da! si on line la ore la care unii dorm de mult thumbsup.gif
klm
mike, da-i warn 36182451.gif!
mike.omega
Dupa cum probabil ai observat, eu sunt foarte permisiv si nu ma arunc la dat warn-uri ca asta e simplu. Furtuna ce se va ivi dupa nu am chef sa o potolesc.
Mariustom
CITAT(klm @ Jun 2 2009, 08:37 AM) *
mike, da-i warn 36182451.gif!

Facem un poll ??? Că și așa e la modă în perioada asta whistling.gif thumbsup.gif
ninja.gif
klm
Daca promiteti ca intrati de douj de ori pe ora il fac eu: VREAU BASCA si FLANEA!
Alex-F1
QUOTE (mike.omega @ Jun 2 2009, 02:27 AM) *
Incearca sa nu te oftici ca eu am primit un vot, cred singuru teehee.gif asta e, tre sa fie si din aia cu 1 singur vot, pe mine nu ma deranjeaza


Io sa ma oftic pt. atata??? ohmy.gif Crezi ca asta-i grija mea cate voturi primiti voi? Da io la tine vad 6 voturi, nu 1. confused.gif Care-i treaba? ninja.gif

mike.omega
Am dat cu presupusul, dupa aia am aflat ca am 6 wink.gif
DORU
Cred ca fiecare dintre votanti are un motiv al sau pt care voteaza unul sau mai multi din lista.
Nu vreau sa judecam motivele, ci doar sa incercam sa venim cu argumente si pareri cat mai sincere si avizate.

Concluziile vom incerca sa le extragem dupa ce se vor fi strans macar 80, daca nu 100 voturi.
Si atunci vom lua ce e mai bun la toti si vom incerca sa ni-l insusim intr-o oarecare masura. thumbsup.gif
getodac
QUOTE (Alex-F1 @ May 28 2009, 05:22 AM) *
In final l-am ales pe DORU pt. diplomatia de care a dat dovada dintotdeauna!


Si eu spun ca l-ai votat pe DORU pt ca te-ai simtit bine cu el la ultima bere pe care ati bauto impreuna smile.gif cred ca ati dat pe afara de diplomatie teehee.gif (scuze DORU, nu ai nici o vina)
IMportant e votul, astea se contorizeaza la sfarsit nu motivele thumbsup.gif
James Kilowatt
Stiu ca e la moda teoria conspiratiei, insa de ce ar fi neaparat un baiat din timisoara partener de bere cu unul din Bucuresti? Daca se votau intre consateni ar fi fost mai plauzibila teoria cu berea.... ceea ce la urma urmei nu vad de ce n-ar fi un motiv valabil tongue.gif
DORU
Inca nu am avut placerea sa ma intalnesc cu mai multi dintre voi, inclusiv cu Ales-F1, cu care ma voi cunoaste cel ami probabil in septembrie la Euroring !
DORU
Imi vine greu sa cred ca doar o mana de oameni considera util sa isi spuna parerea in acest topic. Si eu care speram la macar 100 voturi simple... confused.gif
A K U
QUOTE (DORU @ Jun 20 2009, 12:06 PM) *
Si eu care speram la macar 100 voturi simple... confused.gif


De curiozitate, am numarat voturile chiar acum. Stii cate mi-au iesit? 100 in cap laugh.gif Si eu am votat, dar nu am postat pana acum.
Diesel
QUOTE
Total Votes: 45


Sunt 100 din cauza optiunilor multiple. Deci in medie fiecare a ales 2 moderatori si un pic.

Ideea e ca nu sunt sificienti utilizatori activi pe forum.
A K U
QUOTE (Diesel @ Jun 22 2009, 07:35 AM) *
QUOTE
Total Votes: 45


Sunt 100 din cauza optiunilor multiple. Deci in medie fiecare a ales 2 moderatori si un pic.

Ideea e ca nu sunt sificienti utilizatori activi pe forum.


Da, corect. Optiunile de vot exprimate vrusei sa zic.
DORU
Prea putine voturi pt a se putea extrage o concluzie relevanta. In plus, o parte din voturi a fost multipla, adica de asemenea a subtiat o idee conclusiva pertinenta. Ramanem cu incercarea, semi-esuata in opinia mea. Cele bune tuturor celor care si-au dat votul sincer aici !
Legionaru'
Am votat Tudor si as fi vrut si pe Halba.
S O R I N
Am votat si eu, dar stiu ca votul trebuie sa fie confidential....
Legionaru'
Unde scrie domne'?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.