Help - Search - Members - Calendar
Full Version: David Coulthard vine in Romania
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1
Pages: 1, 2
Diesel
Si George a plecat tocmai pentru ca vroia sa manance... ooops unsure.gif
Oana
QUOTE (AZAZEL @ May 2 2009, 08:00 PM) *
cel mai mult mi-a placut discutia pe care am purtat-o cu el cand am luat pranzul impreuna.

laugh.gif

o poza de grup, repede...

22nst
Aha... voi ati fost un fel de... Miki "Mitoman" si Victor 36182451.gif

AZAZEL
inca doua poze
getodac
Acum am descoperit topicul asta din pacate, am fost si eu la eveniment dar nu asa aproape ca voi.......... am nijte nervi pe mine in momentul asta ...
Daca as fi vazut mai demult......... offff
G e o r g e
a fost foarte frumos. dar raceala mea si foamea din stomac au cucerit in fata a-l intalni pe david smile.gif

nu de alta , da' sunt si eu un om si bolnav pe deasupra . ahhh ... sper ca i-am imbolnavit pe toti aia care se inghesuiau ca ghertoii si incepeau cu scuza-ma stai ca ma deranjeaza un fir sa stau langa tine . stai ma ... si mai veneau 4 langa el . dracu sa-i ia pe toti ... sau sa-i prinda macar raceala mea . ma simt darnic azi .

cel mai misto a fost replica de lambo din fata de la rex smile.gif si am mai strans cateva poze pe drum cu cocalari in devenire .

v-am zis ca urasc tara asta ... de fapt nu tara dar vreo 70% din populatia ei . pe principiul , frumoasa tara , pacat ca este locuita .

PS: da , sunt intr-o pasa f proasta azi .
Oana
vezi daca ati plecat de langa noi... in pauza aia, au plecat multi din cei care erau in zona noastra si a ramas o gramada de loc liber. acum sa vedem care scapa de pneumonie dupa toata povestea asta, pentru ca a plouat multisor, nu doar cateva picaturi. multam george pentru servetel (i se facuse mila de aparat cand l-a vazut asa ud smile.gif ) aaa, si lui mike, care mi-a umblat la setari, ca eu as fi facut poze pe automat. n-am avut timp sa ma joc cu aparatul de cand l-am luat, asa ca nu eram sigura pe mine...
mi-a facut placere sa ii revad pe cei pe care ii cunosteam, dar si sa cunosc altii noi...
G e o r g e
QUOTE (Oana @ May 2 2009, 11:39 PM) *
vezi daca ati plecat de langa noi... in pauza aia, au plecat multi din cei care erau in zona noastra si a ramas o gramada de loc liber. acum sa vedem care scapa de pneumonie dupa toata povestea asta, pentru ca a plouat multisor, nu doar cateva picaturi. multam george pentru servetel (i se facuse mila de aparat cand l-a vazut asa ud smile.gif ) aaa, si lui mike, care mi-a umblat la setari, ca eu as fi facut poze pe automat. n-am avut timp sa ma joc cu aparatul de cand l-am luat, asa ca nu eram sigura pe mine...
mi-a facut placere sa ii revad pe cei pe care ii cunosteam, dar si sa cunosc altii noi...

eu sincer sper sa fi imbolnavit vreo cativa din aia bagaciosi .

cu placere pt servetel smile.gif

Oana
ma duc la somn, ca nu mai pot sa leg 2 fraze... desi ar mai fi lucruri de zis. maine intru si in posesia pozelor facute de prieteni.
ah, de masinile din fata de la rex mai spun ceva: lambo ala era cum era, dar mustangul m-a dat pe spate. si r8-uri... valeleu, cele mai multe r8-uri pe metru patrat. e criza, ce ^)*%$$# na ca m-am enervat si eu
mike.omega
Muhahaaaa, eu am poze cu apa sarind de la roti in timpul derapajelor! Sunt superbe, dar vi le prezint mai pe dupa amiaza incolo thumbsup.gif
Oana
nu stiu ce faceti cu topicul asta, ca ar merge mutat de aici si la intalniri, dar si in aria f1 (unde mi-as dori cel mai mult sa ajunga)... mike? rolleyes.gif
22nst
Locul lui este la F1, asa ca il mutam acolo smile.gif
mike.omega
Pozele mele de demonstratie le gasiti aici smile.gif
G e o r g e
nice job mike thumbsup.gif
Rebel
Foarte fain!

Poze faine, cred ca a fost ceva foarte placut.
Imi place poza cu Coulthard si steagul Romaniei.

Nu este slab, tipul este in forma, una este sa fi slab si alta este sa ai fibra. Arata foarte bine iar un pilot de formula 1 trebuie sa fie slabut.

Felicitari si multam de poze! thumbsup.gif
G e o r g e
eu cred ca in cockpit pot sa bag un picior ... hai 2 ... dar de cur nu mai trec ... confused.gif
laurentiu
Foarte misto pozele. Imi pare nespus de rau ca nu am putut sa ajung si eu.
In poza de grup a Oanei, ziceti-mi si mie care cine e ca nu stiu... smile.gif
AZAZEL
pai oana in mijloc, in stanga ei sunt eu iar restul persoanelor sunt rude si prieteni.
Oana
Rebel
Foarte fain filmulet.

Thanks Oana! thumbsup.gif
Alex-F1
QUOTE (G e o r g e @ May 4 2009, 03:32 AM) *
eu cred ca in cockpit pot sa bag un picior ... hai 2 ... dar de cur nu mai trec


Hai mah, ca din cate-am vazut io, nu esti tu chiar asa latifundial biggrin.gif Si nici David nu e chiar mic de statura, deci cred ca - desi putin inghesuit - ai fi incaput in cockpit-ul lui.....io de exemplu am incaput intr-un cockpit BAR Honda, a lui Villeneuve.....ce-i drept mai demult, cand aveam vreo 63 kg..... whistling.gif .....dar si Villeneuve e mai mititel asa.....prieteni f. buni el si cu David......
20krpm
QUOTE (G e o r g e @ May 4 2009, 02:32 AM) *
eu cred ca in cockpit pot sa bag un picior ... hai 2 ... dar de cur nu mai trec ... confused.gif

pentru cei ca tine (si ca alex wurtz), partea dimprejurul intrarii se demonteaza, ca sa se faca gaura mai mare si sa incapa numitul, iar dupa ce-ai intrat o montezi la loc. si p-orma sa-i vezi pe ingineri alergind in jurul masinii sa o echilibreze din nou... smile.gif
22nst
Zici ca se demonteaza?
La mine trebuie facuta pe comanda... vb lui George, daca picioarele intra... de cur si burta nu mai trece 36182451.gif
Oana
va indepartati de subiect. parca asa se face cand esti moderator, nu? whistling.gif
am uitat ceva
AZAZEL
de unde ai poza cu autograf?
Oana
esti culmea... mi l-a dat Stefan Petre cand a venit sa-mi spuna ca David se schimba si o sa ne vedem cu el dupa. tu unde te uitai?
AZAZEL
aaaa.
nu mai tineam minte !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.