Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Putin - in timpul unei vizite a lui Reagan la Moscova
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Politica
Alex-F1
laugh.gif Pai da frate.....crezi ca e usor drumul spre varful piramidei?.....io unu nici n-as vrea sa stiu prin cate a trebuit sa treaca "saracu" Putin pana a ajuns presedinte..... sick.gif

Oricum mi-a placut fraza "Mr. Souza recounted being surprised at the "pointed" questions these supposed tourists asked the US leader"....ai dreaq turisti, da documentati mai erau!!! whistling.gif Tare poza oricum.....memorabila as putea spune! yes.gif
f1anatic
QUOTE (Alex-F1 @ Mar 20 2009, 03:40 AM) *
laugh.gif Pai da frate.....crezi ca e usor drumul spre varful piramidei?.....io unu nici n-as vrea sa stiu prin cate a trebuit sa treaca "saracu" Putin pana a ajuns presedinte..... sick.gif

Oricum mi-a placut fraza "Mr. Souza recounted being surprised at the "pointed" questions these supposed tourists asked the US leader"....ai dreaq turisti, da documentati mai erau!!! whistling.gif Tare poza oricum.....memorabila as putea spune! yes.gif



Oricum mah nu ai vazut ce chestie - ditamai ocazia si el cu aparatul foto de git, nu facea poze la un eveniment atit de mare...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.