IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Putin - in timpul unei vizite a lui Reagan la Moscova

This topic is about Putin - in timpul unei vizite a lui Reagan la Moscova, the author, f1anatic, wrote about: http://news.sky.com/skynews/Home/World-New...s=searchresults ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Putin - in timpul unei vizite a lui Reagan la Moscova
f1anatic
post Mar 20 2009, 06:32 AM
Post #1


Subaru Anti-Hero
******

Group: Moderator
Posts: 5.323
Joined: 13-May 04
From: F 1 World
Member No.: 25.368



http://news.sky.com/skynews/Home/World-New...s=searchresults



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alex-F1
post Mar 20 2009, 10:40 AM
Post #2


THE GODFATHER
******

Group: Membri
Posts: 3.845
Joined: 8-August 04
From: Timisoara
Member No.: 30.528



laugh.gif Pai da frate.....crezi ca e usor drumul spre varful piramidei?.....io unu nici n-as vrea sa stiu prin cate a trebuit sa treaca "saracu" Putin pana a ajuns presedinte..... sick.gif

Oricum mi-a placut fraza "Mr. Souza recounted being surprised at the "pointed" questions these supposed tourists asked the US leader"....ai dreaq turisti, da documentati mai erau!!! whistling.gif Tare poza oricum.....memorabila as putea spune! yes.gif


--------------------
VW Passat 1.9 TDI sedan 155 CP / 378 Nm pe dyno

>>> RACING IS IN MY BLOOD <<< (dar nu cu Passat-ul)

"Cei cu adevarat cunoscatori, nu vor putea uita faptul ca, masinile bune, fiabile si mai ales corecte fata de client, la banii platiti pt. ele, nu se mai fac din 2004 la 95% din brandurile lumii" (by DORU, 2009)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
f1anatic
post Mar 20 2009, 04:09 PM
Post #3


Subaru Anti-Hero
******

Group: Moderator
Posts: 5.323
Joined: 13-May 04
From: F 1 World
Member No.: 25.368



QUOTE (Alex-F1 @ Mar 20 2009, 03:40 AM) *
laugh.gif Pai da frate.....crezi ca e usor drumul spre varful piramidei?.....io unu nici n-as vrea sa stiu prin cate a trebuit sa treaca "saracu" Putin pana a ajuns presedinte..... sick.gif

Oricum mi-a placut fraza "Mr. Souza recounted being surprised at the "pointed" questions these supposed tourists asked the US leader"....ai dreaq turisti, da documentati mai erau!!! whistling.gif Tare poza oricum.....memorabila as putea spune! yes.gif



Oricum mah nu ai vazut ce chestie - ditamai ocazia si el cu aparatul foto de git, nu facea poze la un eveniment atit de mare...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 6th May 2024 - 11:03 PM