Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cateva schimbari de ordin organizatoric
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Pages: 1, 2
Mariustom
CITAT(klm @ Mar 5 2009, 01:44 PM) *
...
Marius, nu pot sa-ti atasez pozele pe formularul de pe forum... asa ca trebuie sa mai astepti fundul ala (singurul pe care pot sa ti-l trimit pentru ca in rest am poze cu fundurile unor persoane care m-ar "scalpa" daca ar afla ca le-am share-uit).

Vezi că am ID de Yahoo.com tongue.gif
Aștept biggrin.gif

Guerilla, deocamdată nu am nevoie de pușcă, încă o simt că-s cel mai important. Când o să simt ceva, trec la ... "represalii" unsure.gifwink.gif) rolleyes.gif
ninja.gif
klm
Pe calculatorul unde sunt pozele este deschis pentru ca mai intru uneori de pe telefon cu vnc-ul numai ca daca reusesti si tu sa intri in calculatorul ala inseamna ca esti bun rau; nu prea ai cum sa stii IP-ul (e vorba de un server de date pe care ruleaza *nix wink.gif).
f1anatic
Bravo Marius. Bravo.

QUOTE (f1anatic @ Mar 5 2009, 07:13 AM) *
Bravo Marius. Bravo.


Stiu ce sa fac cind voi avea copii. Ma uit la poze cu gagici goale pe ascuns si ii scriu un roman de reguli lui fi-mea. Ba ii pun si GPS tracking in telefon. Si bineinteles ma dau la gagicutze pe net carora le-as putea fi tatic si cind ele se iau de mine, le trimit la psihiatru.
guerilla
QUOTE (klm @ Mar 5 2009, 03:07 PM) *
Pe calculatorul unde sunt pozele este deschis pentru ca mai intru uneori de pe telefon cu vnc-ul numai ca daca reusesti si tu sa intri in calculatorul ala inseamna ca esti bun rau; nu prea ai cum sa stii IP-ul (e vorba de un server de date pe care ruleaza *nix wink.gif).

era o gluma biggrin.gif nu trebuia sa o iei adliteram laugh.gif

Mariustom
laugh.gif Am trăit s-o văd și p-asta: un citat la un pasaj din același mesaj turned.gif

Dacă nu te uiți la gagici goale (pe ascuns) când vei avea copii înseamnă că ai o problemă ... emoțională wink.gif
Și nu e bine.
Referitor la acel "Regulament", l-am găsit pe net și i-am dat o formă în pagină și am folosit diacriticele.
Și nu e o "Biblie" în familie, întâmplător mi-am amintit că-l am în calculator. Nici nu mai știam de el pe unde-i, l-am căutat.
Iar despre fata mea, mă mândresc așa cum e ea, încerc să o "ghidez" cât pot în viață arătându-i și explicându-i binele și răul pentru a putea alege cum îi convine, în viitor. Că deocamdată, în mare măsură, noi alegem biggrin.gif
Am vrut, am fost, sunt și voi fi un părinte "didactic" nu un sponsor.
Căci, din păcate, am întâlnit și asemenea părinți sad.gif

Referitor la:
CITAT(f1anatic @ Mar 5 2009, 03:17 PM) *
... Si bineinteles ma dau la gagicutze pe net carora le-as putea fi tatic si cind ele se iau de mine, le trimit la psihiatru.

ar trebui să-ți ceri scuze lui Oana, căci ai fost deplasat rău !!! Ca să fiu respectuos. banned.gif
Între mine și Oana cred (personal) că există respect și bun-simț reciproc și mie îmi place să discut cu ea, chiar și contradictoriu, atunci sunt mai multe de spus thumbsup.gif

DA, recunosc și știu și cei apropiați, îmi place ce-i frumos, și cum femeile sunt ... sublime și izvoare nesecate, cum fras să nu le iubești, să nu le descoperi ???

Totodată, ca să elimin orice dubiu, confirm că nu mi-am înșelat (fizic) NICIODATĂ soția, doar cu gândul, și știe și ea asta, concurentele fiind unele inabordabile, să zicem. rolleyes.gif
Deci, iubesc femeile dar sunt îndrăgostit de soție.

Fiecare înțelege cum vrea, eu știu ce simt smile.gif

Fiți fericiți, bucurați-vă în și de sânul familiei, căutați și trăiți în bine și pace !

Cu stimă,
același Marius
klm
guerilla, deja ai intrat pe server blink.gif ? nu mai raspunde la pinguri 36182451.gif!
ctrlaltdel, sos, meidei!
Ma duc sa iti pregatesc filmuletul, Marius.
Bafta!
StefanVVTi
Cred ca se incerca o re/organizare a forum-ului, nu a familiilor si a vietilor private! 36182451.gif
Mariustom
Corect Fane, dar prea am fost pus la zid pt niște țâțe și buci mișcătoare thumbsup.gif
Așa că am ... contraatacat biggrin.gif
ninja.gif
Rebel
Oana,
replica ta este cam furtunoasa, denota clar reactia feminina... smile.gif
Nu cred ca trebuie sa fii invidioasa pe formele domnisoarei, eu unul personal nu ma dau in vant dupa fundul respectivei dar este chestie de gust. La urma urmei vedem doar un fund, nu vedem chipul, picioarele, etc. Sunt si masini cu fundul frumos ... si atat.
In plus daca ar trebui sa dai o replica ar trebui sa pui un fund de barbat (nu vreau sa vad asta) biggrin.gif

Marius, cea cu sanii saltareti mai era cum mai era dar asta imi inspira ceva de genul "na de-aici".
Am mai vazut pe undeva un avatar cu un care linge banana, vezi ca tonul da muzica, sper sa nu ne trezim cu avatare "goale".
Din punctul meu de vedere un avatar te reprezinta, nu vreau sa fiu inteles gresit "ce este frumos si lui Dumnezeu ii place" dar poate ceva mai aproape de profilul forumului ar fi mai adecvat.

AZAZEL
nici avatarul meu nu e decent?
Hoinar
QUOTE (AZAZEL @ Mar 5 2009, 07:54 PM) *
nici avatarul meu nu e decent?

Al tau era perfect in varianta originala, miscatoare wink.gif).
NGZ
Bai frate, parca am fi la la emisiunea aia "Test de fidelitate":
"Totodată, ca să elimin orice dubiu, confirm că nu mi-am înșelat (fizic) NICIODATĂ soția, doar cu gândul, și știe și ea asta, concurentele fiind unele inabordabile, să zicem. rolleyes.gif
Deci, iubesc femeile dar sunt îndrăgostit de soție."

Mariustom eu te inteleg. Pai ai incercat si tu sa te uiti dupa niste fete si ..."la care soția, pt prima dată, îmi (f.te) trage o palmă peste frunte ". Oamenii astia, de aici, colegii de forum, sunt niste rai. Pai ce, nici macar in lumea asta virtuala n-ai voie !? biggrin.gif

Acum, lasand gluma deoparte (sper ca nu te-am suparat), sunt de parere ca variantele de avatar cu tate si funduri nu reprezinta cele mai bune solutii pentru forumul masini.ro.
Mariustom
Nu am de ce să mă supăr. Am fost sincer, atâta tot smile.gif
Iar varianta asta de avatar poate îmi reprezintă o stare sufletească.
Ceee, tu ți-ai ales avatarul funcție de forum ? Sau ... alții ??? dry.gif
Poate nu reprezintă chiar cea mai bună soluție avatarul meu. Dar, cum nu sunt perfect și nici nu e aproape 100% obscen (nici nu trece de 50), e OK !
Nu am dorit să fiu "pionierul" avatarelor "goale" (cum zicea Rebel), l-am văzut pe un alt forum (cel cu țâțele mișcătoare), mi-a plăcut și ... l-am acaparat biggrin.gif
Iar acesta îl am din Galeria de bază a forumului acesta, nu l-am importat eu. Eu doar l-am folosit.

Și DA. Am încercat și voi încerca și în continuare să caut frumosul în jurul meu, oricât încearcă unele să mă oprească biggrin.gif

ninja.gif
guerilla
so, astept spurcaciuni si blesteme pentru avatarul meu 36182451.gif
ce reprezinta gasiti in semnatura mea.
Rebel
Eu sincer vreau sa intreb ce stare sufleteasca iti produce fundul domnisoarei? serios.

Marius, frumosul este pretutindeni. Trebuie doar sa il vezi... thumbsup.gif

Nu ca nu-i frumos, ca e frumos rolleyes.gif , dar este genul de frumos pe care il admir intr-un mod mai discret...

Si totusi, vorba unora: din pricina unui atare avatar pot avea perceptii gresite la serviciu cand ma vede cineva pe forum. Nu de alta dar astia nu sunt nici latini (mai extrovertiti si receptivi) si nici nu prea te cred oricata explicatie ai da...
Si daca scrii tu si apoi Azazel si apoi colegul cu banana, am pus-o... whistling.gif

Si daca tot vrei sa imbini utilul cu placutul macar cauta si tu una draguta langa un Maseratti sau ceva.

Azazel, pune-l pe Iliescu inapoi biggrin.gif
AZAZEL
domnilor, daca tot faceti schimbari de ordin organizatoric, va rog insistent sa faceti ceva si cu perioada de timp disponibila editarii mesajelor.
mi se par f putine cele 5 minute si propun sa fie crescute la 10 .
pe alte forumuri, aceasta perioada este in general intre 20 si 30 de minute.
Mariustom
Bre Impulse, de când ești iar moderator, te-ai ramolit de tot tongue.gif
S-o dus naibii incisivitatea ta, exuberanța mesajelor kilometrice cu detalii tehnice, tot.
Ai început să împarți pacea în stânga și-n dreapta. Nu că ar fi rău, ba chiar îmi place să am un coleg ce face la fel ca mine tongue.gif, dar nu pușcă cu imaginea ce ți-ai creat-o pe forum biggrin.gif
Greșesc ?

ninja.gif
mike.omega
Topic closed, s-a deviat de la subiect mult prea mult!

@Azazel: perioada ramane asa, cum se parcurge cam fiecare post scris pe acest forum, in caz ca este necesar se vor uni 2 posturi succesive, in ideea ca ai uitat sa scrii ceva wink.gif
guerilla
bah si pe mine cine ma mai blagosloveste?! sau vrei sa susoteasca lumea pe la spate ? in cazu asta sa fie pe la spatele lu matale 36182451.gif
haidi pa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.