Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jante aliaj Ignis..
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > Ignis
ignisGLX
Am mai gasit postari despre subiect si in alte Topic-uri, dar totusi as vrea sa deschid unul dedicat acestui subiect..
Cine si de unde si-a achizitionat jante??
As vrea sa-mi iau de 15 daca gasesc si sa-mi schimb cu ocazia asta si cauciucurile....?
Dati-mi un pont pls...!!
Merci anticipat!
sandor-csaba
QUOTE (ignisGLX @ Dec 17 2008, 01:17 PM) *
Am mai gasit postari despre subiect si in alte Topic-uri, dar totusi as vrea sa deschid unul dedicat acestui subiect..
Cine si de unde si-a achizitionat jante??
As vrea sa-mi iau de 15 daca gasesc si sa-mi schimb cu ocazia asta si cauciucurile....?
Dati-mi un pont pls...!!
Merci anticipat!

Salut!pt. ignis eu recomand jante din aliaj cu urmatoarele caracteristici 6JX15 4X100X54 ET 38.sint si eu interesat de niste jante si am gasit avind in vedere si un buget mai redus cam asa ceva http://www.conexdist.ro/index.php?page=pro...13&brand=15
cobra21
Amu poate ca nu postez unde trebe, dar poate sami zica cineva ce diferenta este intre ET45 si ET38??? vreau sa iau niste jenti pentru cauciucurile de vara si astea de iarna ramane pe jentiile de tabla (cele din fabrica) cea noua are caracteristicicel: 5.5x14 4/100 ET38 cea de tabla 4.5x14 4/100 ET 45. Deci daca iau astea noi o sa am ceva probleme la masina??? multumesc pt raspunsuri. O da pana nu uit ii pentru suzuki ignis
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.