IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Jante aliaj Ignis..

This topic is about Jante aliaj Ignis.., the author, ignisGLX, wrote about: Am mai gasit postari despre subiect si in alte Topic-uri, dar totusi as vrea sa deschid unul dedicat acestui subiect.. Cine si de unde si-a achizition ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Jante aliaj Ignis..
ignisGLX
post Dec 17 2008, 02:17 PM
Post #1


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 15
Joined: 5-December 07
Member No.: 115.713



Am mai gasit postari despre subiect si in alte Topic-uri, dar totusi as vrea sa deschid unul dedicat acestui subiect..
Cine si de unde si-a achizitionat jante??
As vrea sa-mi iau de 15 daca gasesc si sa-mi schimb cu ocazia asta si cauciucurile....?
Dati-mi un pont pls...!!
Merci anticipat!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sandor-csaba
post Dec 17 2008, 05:40 PM
Post #2


sofer
***

Group: Membri
Posts: 93
Joined: 27-January 08
From: satu-mare
Member No.: 116.190



QUOTE (ignisGLX @ Dec 17 2008, 01:17 PM) *
Am mai gasit postari despre subiect si in alte Topic-uri, dar totusi as vrea sa deschid unul dedicat acestui subiect..
Cine si de unde si-a achizitionat jante??
As vrea sa-mi iau de 15 daca gasesc si sa-mi schimb cu ocazia asta si cauciucurile....?
Dati-mi un pont pls...!!
Merci anticipat!

Salut!pt. ignis eu recomand jante din aliaj cu urmatoarele caracteristici 6JX15 4X100X54 ET 38.sint si eu interesat de niste jante si am gasit avind in vedere si un buget mai redus cam asa ceva http://www.conexdist.ro/index.php?page=pro...13&brand=15
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cobra21
post Jan 20 2009, 07:50 PM
Post #3


sofer
***

Group: Membri
Posts: 75
Joined: 13-October 08
From: Zalau
Member No.: 118.252



Amu poate ca nu postez unde trebe, dar poate sami zica cineva ce diferenta este intre ET45 si ET38??? vreau sa iau niste jenti pentru cauciucurile de vara si astea de iarna ramane pe jentiile de tabla (cele din fabrica) cea noua are caracteristicicel: 5.5x14 4/100 ET38 cea de tabla 4.5x14 4/100 ET 45. Deci daca iau astea noi o sa am ceva probleme la masina??? multumesc pt raspunsuri. O da pana nu uit ii pentru suzuki ignis


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 6th May 2024 - 04:08 PM