Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pe cine ati vrea sa cunoasteti personal?
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
Pages: 1, 2
AlexTM
Nu l-am mai vazut de mult pe Iulian Honda fan. S-a saturat de forum?
klm
Revenim: cristyn583 wub.gif
AZAZEL
fratilor , nu va imbulziti asa ca o sa aveti timp sa ma cunoasteti.
uite dom'le pozna, peste 25 de insi si-au exprimat optiunea clara ca vor sa ma cunoasca si probabil mai sunt alte cateva zeci de forumisti care ar vrea sa ma cunoasca insa nu stiu de existenta acestui topic pt a face publica aceasta dorinta.
FAR EASTERN
klm, presupun ca nu ai renuntat la prima... preferinta. wink.gif
klm
Oana ramane febletea mea dar avem voie sa ... exploram forumul, nu?
Oana
hai nu te mai alinta atat, ca sunt mai putin de 20 km intre braila si galati... daca ai fi vrut neaparat sa ma cunosti, m-ai fi invitat de 10 ori pana acum la o cafea... si sa nu-mi spui tu mie ca n-ai mai ajuns prin braila de un an. sau poate ca astepti sa te aduca cineva cu SL-ul... e si asta o varianta tongue.gif
FAR EASTERN
20 km pe varianta, ca pe dig sunt vreo 10...
Luka
Pe James Kw, de pe vremea cand nu-l chema asa smile.gif
booneK9
Pai, tovarasi, acu' ceva vreme se organizau meetinguri.
S-a lasat si cu vanatoare de admini / moderatori. (doar ca au disparut pozele cu razboinicii echipati)
Plus iesire la karting. (parca era un topic pe-aici...)
Plus iesiri la o bere sau pur si simplu si admirat noile "update-uri" la masini.
E drept ca de ceva timp incoace e cam slaba miscarea cu intalnirile.
Guerilla, esti pe receptie?
klm
CITAT(oana87995 @ Jan 6 2009, 05:50 PM) *
hai nu te mai alinta atat, ca sunt mai putin de 20 km intre braila si galati... daca ai fi vrut neaparat sa ma cunosti, m-ai fi invitat de 10 ori pana acum la o cafea... si sa nu-mi spui tu mie ca n-ai mai ajuns prin braila de un an. sau poate ca astepti sa te aduca cineva cu SL-ul... e si asta o varianta tongue.gif

Te-am cerut de nevasta si mi-ai sfasiat inima cu refuzul tau noroc de naturelul meu!
De fapt chiar n-am mai ajuns in Braila de anul trecut, hăt-hăt, de pe 25 decembrie smile.gif si m-am ofticat cum nashu', cumnata-miu si fimeili au ras cateva sticle de-ale profesorului si de mam iar eu... sofer cuminte, m-am multumit sa manac cat pentru 1 an intreg (si sa beau o gura de sampanie ca sa nu mor prost pentru ca era fix de aia de care se sparge pe podiumul de premiere la f1).
Sper sa-mi fac de lucru prin Braila sa castig niste bani pentru ca altfel, doar pentru Oana sa merite sa fac aia 20 km (pe dig FE) ca sa ma enervez pe strazile alea pline de valuri, gropi si semafoare sau treceri de pietoni la fiecare 5m.
SL e frumos dar nu dau o Femeie pe 100 de seleuri (chiar de vin dotate cu pitzipoance smile.gif).
krondet
am vizitat , candva braila, pentru 2 fete (la intervale de timp diferite whistling.gif ), dar cu bicicleta.
una era prea aroganta si ironica fata de galateni, asa ca m-a vindecat de a mai vizita braila
cealalta...a fost o poveste frumoasa, dar care s-a terminat urit! distanta de 20 km s-a transformat in 20.000 de leghe down.gif

recomand atentie la radare, pietonti si....brailence ninja.gif
Oana
eu ii tai de pe lista pe hoinari, pentru ca ne-am intalnit ieri seara... si v-am barfit pe toti whistling.gif
mirela, de ce n-am facut si noi niste poze?
vio
pfa ,,, deci asa .. ii tai pe hoinari de pe lista de vizite la Iashi smile.gif) banned.gif starwars.gif pirate.gif
AZAZEL
sincer, eu as vrea sa-l cunos pe bavaria.
Hoinaritza
QUOTE (oana87995 @ Mar 21 2009, 05:07 PM) *
eu ii tai de pe lista pe hoinari, pentru ca ne-am intalnit ieri seara... si v-am barfit pe toti whistling.gif
mirela, de ce n-am facut si noi niste poze?


Pentru ca numai la asta nu ne-am gandit?!?!?
Eram prea ocupati cu barfa 36182451.gif
klm
CITAT(oana87995 @ Mar 21 2009, 05:07 PM) *
mirela, de ce n-am facut si noi niste poze?

Mirela, de ce n-ati facut si voi poze?
adrian_flavius
Si ceva detalii despre "discutii" nu puteti da? devil.gif...drag.gif 36182451.gif
Hoinaritza
QUOTE (adrian_flavius @ Mar 23 2009, 01:07 PM) *
Si ceva detalii despre "discutii" nu puteti da? devil.gif ... drag.gif 36182451.gif


@flavius: Nu nu. Ca de aia se numeste barfa. Ca nu stiti ce am discutat tongue.gif

@klm: Am raspuns mai sus.
klm
CITAT(Hoinaritza @ Mar 23 2009, 11:18 AM) *
Eram prea ocupati cu barfa 36182451.gif

Adica au participat si barbati de sexul masculin la barfa voastra?! huh.gif
Oana
exista si barbati de sex feminin?
mai klm, familia hoinarilor e formata dintr-un hoinar si o hoinarita. smile.gif
V_I_C_T_O_R
QUOTE (klm @ Mar 23 2009, 12:08 PM) *
Adica au participat si barbati de sexul masculin la barfa voastra?! huh.gif


Asta trebuie s-o pun la funny quotes...biggrin.gif
Hoinaritza
QUOTE (klm @ Mar 23 2009, 02:08 PM) *
QUOTE (Hoinaritza @ Mar 23 2009, 11:18 AM) *
Eram prea ocupati cu barfa 36182451.gif

Adica au participat si barbati de sexul masculin la barfa voastra?! huh.gif


Din cate am verificat ultima oara Hoinar e barbat de sex masculin. La primarie nu a avut nimic de declarat in detrimentul lui rolleyes.gif .
Iar daca e sa analizam din punct de vedere sintactico-morfologic, propozitia e corecta. E plural persoana I. Noi am fost ocupati.
Mariustom
Corect, gata cu offtopic.gif
Deci, a fost cel puțin un mascul prezent, deci Hoinărița nu a greșit wink.gif
klm
Ahaaaa, deci tre sa-l rugam pe Hoinaru sa ne dea si noua poze smile.gif.
Hoinaritza
QUOTE (klm @ Mar 23 2009, 03:52 PM) *
Ahaaaa, deci tre sa-l rugam pe Hoinaru sa ne dea si noua poze smile.gif .


klm, candidezi la postul de Gica Contra? VRei sa il inlocuiesti pe Azazel? biggrin.gif Sau.... ?
si ma opresc aici cu off topicul
klm
Pai daca te uiti la istoric o sa vezi ca nu prea am raspunsuri de genul: "Da, si eu cred la fel!", daca sunt de acord sau n-am idee insa ma intereseaza urmaresc subiectul "in tacere", daca n-am idee dar nu ma intereseaza nici nu ma bag in seama insa intervin acolo unde nu sunt de acord sau stiu clar ca este tocmai invers.
In cazul asta sunt aproape convins (sau cel putin, sper) ca chiar daca tu sau Oana nu ati facut poze, Hoinarul n-a scapat ocazia smile.gif!
Hoinar
QUOTE (klm @ Mar 24 2009, 10:50 AM) *
Pai daca te uiti la istoric o sa vezi ca nu prea am raspunsuri de genul: "Da, si eu cred la fel!", daca sunt de acord sau n-am idee insa ma intereseaza urmaresc subiectul "in tacere", daca n-am idee dar nu ma intereseaza nici nu ma bag in seama insa intervin acolo unde nu sunt de acord sau stiu clar ca este tocmai invers.
In cazul asta sunt aproape convins (sau cel putin, sper) ca chiar daca tu sau Oana nu ati facut poze, Hoinarul n-a scapat ocazia smile.gif!

Ai fi avut foarte mare dreptate...doar ca era un impediment, in localul unde am baut o cafea cu Oana era la teve un meci al Stelei...asa ca am fost un nesimtit si am lasat mai mult fetele sa vorbeasca iar eu m-am uitat la meci... smile.gif. Oricum, pentru curiozitatea ta, Oana e o fata foarte draguta si tare vorbareata. Adica o companie foarte placuta.
T u d o r
Klm, de ce nu-i ceri tu Oanei direct o poza? rolleyes.gif Ce te tot plimbi pe dupa leustean?
klm
Of, of, cu ultima fraza ai mai atenuat din dezamagirea pe care am suferit-o smile.gif!
Oana
QUOTE ( T u d o r @ Mar 24 2009, 11:13 AM) *
Klm, de ce nu-i ceri tu Oanei direct o poza? rolleyes.gif Ce te tot plimbi pe dupa leustean?

daca ar cauta singurel, ar gasi poze cu mine pe forum... dar asa ii place lui, sa faca valuri tongue.gif

@hoinare, nu te mai da lovit ca ai barfit cot la cot cu noi. un meci de fotbal nu tine 5 ore...
FAR EASTERN
QUOTE (oana87995 @ Mar 24 2009, 04:40 PM) *
daca ar cauta singurel, ar gasi poze cu mine pe forum...


Asa e!!!! Le-am vazut si eu(nu stiu daca pe toate).... Oana, sa-i dau link-ul sa sa-l las sa caute singur??? ....
Hoinar
QUOTE (oana87995 @ Mar 24 2009, 03:40 PM) *
...
@hoinare, nu te mai da lovit ca ai barfit cot la cot cu noi. un meci de fotbal nu tine 5 ore...

36182451.gif voiam sa pastrez pozele doar pentru mine...asa m-ai dat de gol wink.gif

ps: klm, chiar sunt poze cu Oana pe forum smile.gif
Leone
QUOTE (klm @ Sep 29 2008, 08:06 AM) *
QUOTE (M A R I A N @ Sep 28 2008, 02:39 AM) *
He he, pe vremea mea era LVA...ce batran ma simt... biggrin.gif

L-am inceput LVA si l-am terminat CNVA smile.gif.



Desi cu ceva intarziere (n-am vazut pana acum topicul asta), trebuie sa precizez: si eu la fel! rolleyes.gif
klm
CITAT(oana87995 @ Mar 24 2009, 03:40 PM) *
CITAT( T u d o r @ Mar 24 2009, 11:13 AM) *
Klm, de ce nu-i ceri tu Oanei direct o poza? rolleyes.gif Ce te tot plimbi pe dupa leustean?

daca ar cauta singurel, ar gasi poze cu mine pe forum... dar asa ii place lui, sa faca valuri tongue.gif

Biznis bifor plejăr? Cecbenk sau poze?! Decizii, decizii!
Ei, pe dracu, raspunsul nu poate fi decat unul.
CITAT(Leone @ Mar 25 2009, 05:24 PM) *
CITAT(klm @ Sep 29 2008, 08:06 AM)
L-am inceput LVA si l-am terminat CNVA smile.gif .

Desi cu ceva intarziere (n-am vazut pana acum topicul asta), trebuie sa precizez: si eu la fel! rolleyes.gif

Opa, un alt coleg smile.gif; se pare ca suntem 4 produse (eu, tu, JK si ozz) ale acelui colegiu/liceu, produse reusite, zic eu, pentru ca personal apreciez si respect pe fiecare din ei (la fel cum ii respect pe toti ceilalti membri ai forumului).
pista
CITAT(klm @ Mar 26 2009, 08:03 AM) *
Opa, un alt coleg smile.gif; se pare ca suntem 4 produse (eu, tu, JK si ozz) ale acelui colegiu/liceu, produse reusite, zic eu, pentru ca personal apreciez si respect pe fiecare din ei (la fel cum ii respect pe toti ceilalti membri ai forumului).

Dintre aceste "4 produse reusite" tu esti pe primul loc rolleyes.gif ?
klm
CITAT(pista @ Mar 26 2009, 11:06 AM) *
Dintre aceste "4 produse reusite" tu esti pe primul loc rolleyes.gif ?

Eu sunt tot timpul pe primul loc wink.gif insa ordinea respectiva nu poate fi decat aleatoare.

oana, ti-au disparut pozele, back tu cecbenc.
FAR EASTERN
QUOTE (klm @ Mar 26 2009, 12:43 PM) *
oana, ti-au disparut pozele, back tu cecbenc.


N-ai stiut tu unde sa cauti.... whistling.gif
klm
Hmmm, daca vreti sa ma ofticati sa stiti ca reusiti de minune verymad.gif yucky.gif wallbash.gif
James Kilowatt
QUOTE (klm @ Mar 26 2009, 04:03 AM) *
Opa, un alt coleg smile.gif; se pare ca suntem 4 produse (eu, tu, JK si ozz) ale acelui colegiu/liceu, produse reusite, zic eu, pentru ca personal apreciez si respect pe fiecare din ei (la fel cum ii respect pe toti ceilalti membri ai forumului).


Si cu Marian 10,
care ne si-ntrece... biggrin.gif
klm
5? mi-am terminat degetele de la o mana smile.gif.
V_I_C_T_O_R
Astazi am realizat ca persoana care as vrea s-o cunosc personal ar fi Rebel... thumbsup.gif
T u d o r
Si noi, si noi. biggrin.gif
V_I_C_T_O_R
Noi cine?? laugh.gif Vezi ma, poate se sperie omu cand aude ca suntem mai multi, poate intra la banuieli. laugh.gif
RUE
eu ii stiu pe:
alex f1, azazel, mariustomy, vlsebas, valir, tls, tbd, pmhoria, skywalker, jeff, toxygen, vma.. mai sunt dar s-au cam linistit cu forumul.
lista e deschisa...
Mariustom
CITAT(RUE @ Jun 11 2009, 10:20 PM) *
eu ii stiu pe:
... mariustomy, ...

offtopic.gif Te aștept să-mi dai o bere cu prima ocazie thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.