Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masina pt un barbat inalt
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Pages: 1, 2
Iulian HondaFan
cu Mondeo e o poveste interesanta in US. Dar ca sa nu fiu apostrofat de off topic zic ca e o alegere f. buna pt un tip inalt: e suficient de mare si unul de 2-3 ani bine intretinut la mana a doua ar fi o alegere decenta si oricum, zic eu, peste un clio sau polo in aceeasi bani. trebuie sa-l iei pe perioada lunga pt ca valoarea reziduala e mica.

pt. detalii:

http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?p=16351#16351


apropos, George e cu ochiul pe noi...
Nicolae30758
eu am 1,96 m, dar din pacate am condus numai masini relativ mari. Hyundai xg 30 si acum un passat 1,8t. I amandoua ma simt foarte bine chiar daca dau scaunul mult in spate. totusi din experienta mea cauta o masina care are reglaj al volanului cel putin pe inaltime daca nu chiar pe adancime. este absolut esential pentru cei inalti ca noi sa aiba posibilitatea indepartarii volanului de picioare. tongue.gif
iuliana34566
toata gama de autoturisme honda are reglaj al volanului si al scaunului.accordul are reglare axial si pe inaltime a volanului .
parerea mea este ca trebuie sa te duci la dealeri sa testezi ,dupa aceea sa dai verdictul.bafta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.