Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Service Toyota / revizii Lexus Hybrid
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2
drabisan
Leroux, dar ai incercat dvd cu Europa si nu ti-a mers?
Parca imi vine greu sa cred ca au unitati diferite...Mi s-ar parea o mare risipa sa puna alte modele de unitati, sau cu alt firmware pentru EU sau pentru JP sau pentru USA.
vio
drabi cred ca vb si de ce sateliti se folosesc la navigatie la gps .... asa solutia e f simpla .. iei dvd de Europa si il treansformi in format USA .........dar e mai complexa treaba zic io .
leroux
Am rezolvat cu navigatia. Am fost la o firma care mi-a pus o interfata video suplimentara, un sistem GPS aditional si IGO, tunner TV PAL, un DVD suplimentar (care citeste si altceva in afara de DVD region US - 1) si care functioneaza chiar daca vehiculul e in miscare. Bineinteles, toate se "varsa" in monitoarele originale (fata si/sau spate).
Le-am "varsat" si eu o caciula de bani dar sunt nemaipomenit de fericit. Stiti cum e: "... fericiti cei saraci cu duhu' ..."
FAR EASTERN
Cam cat de mare a fost caciula, leroux?
Ca sa stiu daca astept pana inventeaza Toyota harti pentru Eastern Europe.
E o chestie foarte ciudata, sa vinzi masini cu navigatie intr-o tara pentru care nu ai harti. no.gif
StefanVVTi
Azi am dus factura de la service la societatea de asigurari!
Parbriz + senzor + chedere + kit de nu stiu ce = 2850 RON! woot.gif
leroux
QUOTE(FAR EASTERN @ Mar 20 2008, 05:29 PM) *
Cam cat de mare a fost caciula, leroux?
Ca sa stiu daca astept pana inventeaza Toyota harti pentru Eastern Europe.
E o chestie foarte ciudata, sa vinzi masini cu navigatie intr-o tara pentru care nu ai harti. no.gif


GPS + Navi (fara monitor evident) + IGO + manopera = 819 EUR + TVA
FAR EASTERN
Oho! ohmy.gif
Totusi nu e exagerat de mult, dar cand stiu ca am gps, navi si dvd deja instalate, parca...............ihm.
Doecamdata am rabdare....... ermm.gif
G e o r g e
superba masina ... asteptam cu un jurnal de bord detaliat ... legionare , a ta poate si sportiv ? teehee.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.