Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cu rusoaica la doctor....
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Pages: 1, 2
Matei93575
Saliut baieti!Rezervorul de benzina era ruginit pt ca un destept a schimbat tabla de sub rezervor si gaura nu a dat si acolo s-a acumulat apa plus benzina nu e de mirare ca a mancat-o.Cutia de viteze se potriveste fara modificari.Aici pe forum am vazut ca se plange lumea ca nu sunt fiabile in schimb in Ungaria nimeni nu mi-a reclamat acest lucru.Momentan merge brici sper sa-o tina tot asa.Imi place mult bordul puteam sa cumpar si de 2107 dar asta de 1500 e preferatul meu.Chestia cu ceasul ma innebuneste am adus 5 buc si nici unul nu functioneaza.Oricum caut pana gasesc.Toate bune
Daniel82595
Al meu ceas merge bine doar ca trebuie intors zilnic biggrin.gif. Acum nu l-am mai intors de mai bine de o luna.
Horia49540
a propos de cutia cu 5 vit: chiar ieri citeam pe net despre lada niva - si ziceau ca la cutia u 5 vit e bine sa pui 1.8 l ulei ca sa fii sigur ca ajunge uleiul si la vit 5
daca o fi aceeasi cutie ca la 2105-2107 cred ca e un sfat bun... :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.