Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 1 Martie / 8 Martie
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
Pages: 1, 2
FAR EASTERN
Here we go again!

Primavara frumoasa tuturor. In special fetelor!
StefanVVTi
La multi ani doamnelor si domnisoarelor! yes.gif
laurentiu
O data cu sosirea primaverii (din fericire nu numai calendaristic pentru ca, cel putin in Timisoara, e o vreme foarte faina) ma alatur si eu colegilor de pe forum si le urez tuturor doamnelor si domnisoarelor care intra pe forum LA MULTI ANI! si O PRIMAVARA CAT MAI FUMOASA! smile.gif
Legionaru'
Doresc o primavara plina de bucurii tuturor doamnelor si domnisoarelor!
Alex-F1
Again an' again an' again.....every year the same bla bla.....e primul an in viata mea cand n-am mai oferit niciun martisor, din simplul motiv ca pt. mine cel putin chestia cu 1 martie a devenit ceva lipsit de continut..... confused.gif ....la 8 martie da, inteleg, e alta treaba si acolo ma voi conforma dand spargerea la flori.... ninja.gif Sotia oricum nu poarta martisoarele, asa ca a fost muuuult mai incantata sa primeasca chiar astazi din partea mea un costum business (sacou + pantalon), o camasa alb/negru si o pereche de pantofi (de piele) de primavara! wub.gif Asa ca de 9 martie sper sa primesc si eu plafoniera de Passat W8 (iluminata in rosu, ca restul bordului).....fiecare cu ce-l doare.... whistling.gif

Hai, una peste alta, sa nu ocolesc traditia, azi dau si eu gratis un pupic kiss.gif doamnelor/domnisoarelor de pe forum, cu ocazia.....stiu io.....trecerii la cauciucurile de vara biggrin.gif
Lexy
Multumim frumos!Sa avem cu totii o primavara frumoasa!

Alex-F1..in restul anului pupicul e pe bani? biggrin.gif
klm
O primavara fericita si o viata frumoasa; am impartit martisoare tuturor doamnelor si domnisoarelor din viata mea si v-as oferi cu cea mai mare placere si voua (mai ales lui FE, parca si in Bt se dau tot barbatilor rolleyes.gif ).
Astazi este baba mea: o zi frumoasa ...
Oana
multumim dragilor...
klm, eu stiu ca in toata moldova se dau martisoare la barbati... cel putin asta era datina, insa nu cred ca se mai respecta
FAR EASTERN
Si bineinteles ca am primit.
AMP
Ma alatur si eu doamnelor si domnisoarelor cu multumiri pentru urarile frumoase si martisoarele virtuale...si le ofer si eu baietilor uratori un martisor,din pacate virtual,asa....ca pe vremea Imperiului Roman.... wink.gif

Click to view attachment


Sper sa va placa! biggrin.gif


Si pentru fete....sa aveti o primavara cu soare in suflete si flori in priviri,sa fiti iubite,fericite si apreciate! kiss.gif

Click to view attachment

klm
CITAT(oana87995 @ Mar 2 2009, 12:33 PM) *
klm, eu stiu ca in toata moldova se dau martisoare la barbati... cel putin asta era datina, insa nu cred ca se mai respecta

Pentru ca noi, moldovenii, primim atat de multe din partea femeilor am hotarat sa incercam sa le rasplatim cu fiecare ocazie pe care o avem, eu n-am intalnit nimic mai multumitor decat zambetul unei femei pe care o faci fericita fie ea iubita, mama sau nepotica smile.gif.
krondet
Motive pt care ii suntem datori mamei:
1. Mama m-a invatat SA APRECIEZ O TREABA BINE FACUTA
"Daca vreti sa va omorati intre voi, mergeti afara. De-abia am terminat de facut curat"

2. Mama m-a invatat ce e RELIGIA

"Roaga-te sa iasa pata aia din covor"

3. Mama m-a invatat ce e LOGICA

"Pentru ca asa am zis eu,de-aia"

4. Mama m-a invatat MAI MULTA LOGICA

"Daca cazi de pe hinta siiti rupi gatul, nu te mai iau cu mine in oras"

5. Mama m-a invatat ce e IRONIA

"Plangi in continuare, si o sa-ti dau eu motive pt care sa plangi"

6. Mama m-a invatat ce e CONTORSIONISMUL

"Uita-te la murdaria de pe ceafa ta "

7. Mama m-a invatat ce e VREMEA

"Camera ta arata de parca a trecut o tornada prin ea"

8. Mama m-a invatat ce e IPOCRIZIA

"Daca ti-am zis o data, ti-am zis de un milion de ori: Nu exagera!"

9. Mama m-a invatat despre CICLICITATEA VIETII

"Eu te-am facut,eu te omor!"

10. Mama m-a invatat despre SCHIMBAREA COMPORTAMENTULUI

"Nu te mai comporta ca taica-tau"

11. Mama m-a invatat ce e INVIDIA

"In lume sunt milioane de copii mai putin norocosi care nu au parintii la fel de minunati cum ai tu"

12. Mama m-a invatat ce e ASTEPTAREA

"Asteapta numai pana ajungem acasa"

13. Mama m-a invatat ce inseamna A PRIMI

"O sa ti-o primesti cand ajungem acasa"

14. Mama m-a invatat ce e UMORUL

"Cand o sa-ti tai degetele de la picioare jucandu-te cu masina de tuns iarba, sa nu alergi plangand la mine"

15. Mama m-a invatat CUM SA DEVIN UN ADULT

"Daca nu mananci legume, nu o sa mai cresti niciodata"

16. Mama m-a invatat ce e GENETICA

"Esti exact ca taica-tau"

17. Mama m-a invatat despre ARBORELE MEU GENEALOGIC

"Inchide usa dupa tine. Ti de pare ca te-ai nascut intr-un cort?"

18. Mama m-a invatat ce e INTELEPCIUNEA

"Cand o sa fii de varsta mea, o sa intelegi"

19. Si preferata mea, mama m-a invatat ce e
JUSTITIA "Intr-o buna zi, o sa ai si tu copii. Si sper ca o sa fie exact ca si tine
FAR EASTERN
"Toate florile din lume..." colegelor, mamelor, sotilor, fiicelor, iubitelor....femeilor!!!!!

Alex-F1
Yeah, de ziua lor, urez si eu tuturor doamnelor/domnisoarelor de pe forum un sincer si calduros LA MULTI ANI, sa fie sanatoase, fericite, respectate si iubite, dar si ele sa ne iubeasca si sa ne inteleaga pe noi, ca deh, unii fara altii nu putem, orice-ar fi..... wub.gif sleep.gif

kiss.gif
AMP
Si,cum scriam de 1 Martie,ma simt cu musca pe caciula...multumesc mult de urari si de superbele flori virtuale si urez si eu colegilor nostri forumisti,o primavara frumoasa,plina de intelegere,bucurie,realizari cat mai multe si mai bune,spor in toate si sa fie iubiti....
klm
Va doresc o viata fericita pentru ca iubite veti fi tot timpul.
Click to view attachment
T u d o r
Cu intarziere dar cu cele mai frumoase ganduri, vreau sa urez doamnelor si domnisoarelor noastre tot ce e mai frumos pe lume. La multi ani! kiss.gif
FAR EASTERN
Iata ce iara e primavara...
Asa ca: LA MULTI ANI!
HalbaSus
Cu ocazia zilei de 1 MARTIE doresc tuturor islandezilor petrecere fericita !

1 Martie, Ziua berii in Islanda
FAR EASTERN
La fel si americanilor... biggrin.gif
T u d o r
La multi ani si un martisor din suflet pentru toate doamnele si domnisoarele noastre, atat cele de pe forum cat si cele "personale". smile.gif
laurentiu
La multi ani, doamnelor si domnisoarelor! O primavara frumoasa va doresc! smile.gif
FAR EASTERN
Ladies: arigato.gif
Mariustom
Un dar din partea mea pt cele mai frumoase smile.gif

Adică toate thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.