Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Felicitari de Craciun si Anul Nou
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
Pages: 1, 2
StefanVVTi
Va doresc tuturor multa sanatate, bucurii altaturi de familie si cei dragi ... si sa va mearga masinile bine. si in 2009! wink.gif yes.gif yes.gif

imi cer scuze, acum am vazut ca exita topic dedicat urarilor de Craciun si Anul Nou...
FAR EASTERN
******Laaaaa Muuuuuuuuulti Annnnnnnnnnnni!!!!!!!******

Lasa Stefane, ca asa mai sunt o gramada de alte topicuri, dar nu merge la toata lumea functia de search... wink.gif Ia citeste primul post din topic.....

p.s. Stiti cum a ras Mos Craciun anul asta????? "HA HA HA HA! Merry Christmas! devil.gif "(hohoho era pentru vremurile dinainte de criza...)

Arheopterix
SANATATE TUTUROR!
Mai mult nu avem nevoie.
Legionaru'
La multi ani tuturor!
Sa aveti un an 2009 plin de bucurii!
Alex-F1
QUOTE (Arheopterix @ Dec 31 2008, 10:41 AM) *
SANATATE TUTUROR! Mai mult nu avem nevoie.


Daca ar fi asa, unii ar ramane fara obiectul muncii tongue.gif E cumva asta primul post din 2009? huh.gif Io am petrecut noaptea dintre ani la job woot.gif .....asa mi-a picat tura anul asta.....cu siguranta nu voi mai pica in urmatorii 4 ani.....acum ma pregatesc s-o tai acasa, iar diseara scot parleala.....petrecerea continua..... beer.gif band.gif Sper ca ati petrecut bine cu totii si ca ati intrat in noul an sanatosi si cu zambetul pe buze!!! biggrin.gif LA MULTI ANI la toti colegii de pe forum!!!! drunk.gif
T u d o r
La multi ani tuturor! band.gif
Oana
anul asta o sa sparg eu gheata... Sarbatori fericite tuturor, sanatate si dorinte implinite in 2011.

Click to view attachment
solmar
Sarbatori fericite si tihnite! Numai bine tuturor si un an nou cu surprize placute!
Legionaru'
Sarbatori fericite tuturor!
bebelusha
Va doresc sa aveti parte de zile linistite,cu multa dragoste si bucurie in case! Sarbatori fericite tuturor!
stasu
Craciun Fericit tuturor!
Alex-F1
Desi greu de conceput/petrecut un Craciun la + 17 grade Celsius (lipseste acel feeling special), va urez si io un Craciun fericit si linistit tuturor colegilor de forum, sa vina mosul cocosat de cadouri si sa petreceti bine, inconjurati de cei dragi! yes.gif

P.S.: Misto poza, Oana laugh.gif Deci sa intelegem ca Schumi {inca} are nevoie sa fie tras, pt. a ajunge la viteza necesara.....? whistling.gif
Mariustom
Sărbători fericite tuturor, și un colind din partea mea pt voi, care-mi place muuult

http://www.trilulilu.ro/spontanel/24bc9f492cae19

T u d o r
Craciun fericit!
getodac
Sarbatori Fericite tuturor! sorcerer.gif

laurentiu
Craciun feritit voua si celor care va sunt dragi si sarbatori albe!
Sa aveti parte de un 2011 mult mai bun decat 2010. smile.gif
DRAGOS
Craciun fericit tuturor!
RD-Woo
★Merry★*
•。★Christmas★ 。* 。
° 。 ° Č˚Č * _Π_____*。*˚
˚ Č •Č•˚ */______/~\。˚ ˚ Č
˚ Č •Č• ˚ | 田田 |門| ˚
Baby Blues
Craciun fericit si o dedicatie muzicala din partea mea cu una din cele mai frumoase voci care au cantat despre Craciun:

Titi1988
Craciun fericit tututor!! si melodia mea preferata de Craciun!

Let it snow!
Oana
QUOTE (Alex-F1 @ Dec 24 2010, 04:17 PM) *
P.S.: Misto poza, Oana laugh.gif Deci sa intelegem ca Schumi {inca} are nevoie sa fie tras, pt. a ajunge la viteza necesara.....? whistling.gif


hai, hai whoops.gif

desenul este facut de o fetita in varsta de 8 ani, pentru un concurs organizat de mercedes gp pentru copiii angajatilor. a fost declarat castigator si a devenit astfel felicitarea oficiala pentru Craciun a MGP.
Rebel
Un an nou prosper, cu realizarii, bucurii, si nu in ultimul rand multa sanatate!

La Multi Ani tuturor!
Otto73
Eu va doresc sa aveti tot ce va doriti.
LA MULTI ANI !!! thumbsup.gif
ssergiu
MULT NOROC SI SANATATE IN NOUL SI IN CASE CU DE TOATE TOT CE VA DORITI SA SE IMPLINEASCA LA MULTI ANII 1011.
DORU
Multumim pt ganduri si urari Sergiu, ti le intoarcem cu bucurie indoit ! Sa ne revedem sanatosi la anul !
getodac
La multi ani si din partea mea tuturor, numai ganduri bune se indreapta catre voi, in anul ce vine sa aveti parte numai de bucurii.
9er
La multi ani, frati forumisti!!!
Mariustom
La Mulți Ani tuturor, să aveți parte de ce vă doriți și să fiți sănătoși și voioși tot timpul de acum înainte smile.gif
thumbsup.gif
T u d o r
La multi ani dragi prieteni. drunk.gif
bebelusha
La multi ani tuturor! Sa dea D-zeu sa avem cu totii un an mult mai bun,cu multa sanatate,prosperitate si realizari!
DORU
Doresc tuturor sa-si aminteasca cine sunt cu adevarat, sa fie mai buni, mai drepti si sa nu uite ca fiecare are un rol mic dar important in lumea asta.
LA MULTI ANI !
Alex-F1
LA MULTI ANI dragi colegi, sa aveti un 2011 mai bun ca 2010 si mai rau ca 2012!!!!! beer.gif band.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.