Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CHESTIONARE pt intalnirile din 2006, inclusiv Vidraru !
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
Pages: 1, 2, 3
DORU
Chestionarul se adreseaza membrilor Skoda sau VAG - pt detalii vizitati aria Skoda. Aveti de ales intre doua date, chestionarul se inchide peste 4 zile!
eddie
Pe baietii de pe Lada ii inteleg ca se intalnesc de unii singuri,pentru ca alta varianta pentru ei nu exista,nu au forum Lada...
Dar Skoda si grupul Vag isi organizeaza deobicei intalnirea pe forumul lor !

Totusi suntem pe un forum cu mai multe modele de masini....e vorba de discriminare ? :angel:
DORU
Eddie, nu este discriminare, daca as fi fost "spargator de greve", nu propuneam ca intalnirea pasionatilor de Skoda in special (VAG, in secundar!) sa fie diferita de cea a forumistilor masini.ro in general.

Repet, initiativa vine din partea unor forumisti, posesori de Skoda, care si-au exprimat o dorinta sau un pct de vedere, intentie materializata cu sprijinul meu...sau in curs de materializare. NU ne disociem de forumul masini.ro, doar rezolvam niste probleme personale la masinile personale. Impreuna, prin ajutor reciproc.
De altfel, sper ca dupa ce se va fi concretizat prima intalnire, sa fie mai curiosi sa vina si la intalnirile mari ale forumului, acolo unde subsemnatul a fost deja de 3 ori, la parcul National.

P.S. Intalnirile altor forumisti - in speta, posesorii VAG - nu au nimic de-a face cu intalnirile pe care ni le dorim noi aici, pe masini.ro
Personal, doresc sa ajut si sper sa fiu corect inteles. De altfel, sunt membri pe forumul nostru care sunt activi si pe forumuri sa zicem concurente. Nu e nimic rau in asta, invatam de la toti si ajutam la randul nostru mai departe. Astfel, calitatea intrinseca a posturilor creste, motiv de oameni multumiti si care revin cu placere aici ! arigato.gif
Andrei55037
Pt 22 sunt si eu de acord. Ora si locul mai ramane de stabilit
DORU
Votul a decis intalnirea pt data de 22 iulie.
Propun o ora spre dupa-amiaza...iar ca loc ceva central, cu loc de parcare. Veniti cu propuneri, apoi daca e cazul supunem la vot.
sorina81058
nu stiu daca toti cei cu skoda sunt invitati sau e o intilnire pt veterani sau ceva mai exclusivist dar.. votez si eu

pe 22 iulie e ok
ca loc de intilnire e frumos in p-ta constitutiei e loc mult...

smile.gif
Centaurus
Mi-ar face placere si mie sa vin dar din pacate pe 22 sunt plecat din tara, poate la urmatoarea intalnire...
Alex72641
Macar 5 sa ne strangem
DORU
Locatii propuse: Academia Militara, Palatul Copiilor - Sala Polivalenta, Academia Romana (langa Casa Poporului), Rectorat UPB.
DORU
QUOTE(sorina81058)
nu stiu daca toti cei cu skoda sunt invitati sau e o intilnire pt veterani sau ceva mai exclusivist dar.. votez si eu

pe 22 iulie e ok
ca loc de intilnire e frumos in p-ta constitutiei e loc mult...

smile.gif


Sorina, este prima intalnire si organizarea ei se datoreaza tuturor celor care scriu pe aria Skoda. Esti deci binevenita, incurajez astfel pe toata lumea sa participe.
Atentie, in august intalnirea va avea loc in primele 11 zile !
Asta datorita concediilor...
Alex72641
Rectorat UPB. Este si mai liniste
sorina81058
vot locatie: ACADEMIA MILITARA
DORU
Exprimati-va parerile pana joi inclusiv, astfel incat vineri locul si data intalnirii sa fie deja stiute si cei care doresc sa vina sa poata afla din timp. Joi sau vineri dimineata stabilim exact si ora intalnirii.
sorina81058
in topicul Intalniri ale posesorilor sau impatimitilor de Skoda!
sunt 3 voturi pt academia militara
Alex72641
Ne supunem majoritatii, ce sa facem. Academia ramane, pana acum.
DORU
Locatia intalnirii ramane Academia Militara !

Maine pana la orele pranzului stabilim si ora intalnirii.
Alex72641
Pe la 12 e bine? Sa ajungem si noi sa mancam la pranz.
adrian78254
hei ma primiti fara masina? biggrin.gif
mai am 8-9 zile (cred) de asteptat
DORU
Adrian, esti binevenit...In fata Acad Militare e loc destul de parcat.

Sambata am programari in intervalul 10-16, deci daca nu ne vedem spre dupa-amiaza, nu voi putea sa va tin companie. Hotarati voi ora si vad si eu daca pot ajunge (mi-ar conveni dupa 16.00, urmand sa stam 1-2 ore).
Alex72641
Eu vin oricand.
DORU
Andrei, Alex, Adrian, Iulian (Centaurus) - daca poti veni, Sorina si ceilalti participanti care doresc sa ni se alature, ramane locatia stabilita deja la ora 16-16.30.

P.S. In caz ca este necesar, pt cei care au nr meu mobil, ne putem auzi la telefon pt confirmarea orei maine. Sper sa fie o intalnire reusita...
adrian78254
deci?

eu nu am inca masina

saptamana viitoare vineri este termenul probabil de ajungere a octaviei
(ne vedem sau astept sa am masina?) biggrin.gif :scratchchin:
Bogdan76299
incerc sa ajung si eu........
DORU
Chestionarul se adreseaza membrilor Skoda in special sau VAG - pt detalii vizitati aria Skoda. Chestionarul se inchide vineri dimineata!
Bogdan76299
done!.........am votat 15
Centaurus
Am votat ...21
F L O R i N
Am votat .....16 beer.gif
valentin83875
am votat 15 sept.
adrian78254
am votat 15


scuze dar m-am grabit si nu am vazut unde trebuia sa bag destiul tongue.gif
am crezut ca ai uitat de noi
DORU
Am votat 16 sept intrucat sapt asta am patit o chestie urata...o mica inundatie neprogramata in casa...si acum astept niste neni care sa-mi refaca daunele. Sper sa vina vineri dupa-amiaza...Daca e asa, abia samb as putea participa la intalnirea noastra.
Andrei55037
Am votat 21 pt ca pe 16 sunt la o nunta.
DORU
Votul s-a incheiat. Intalnirea este maine, 16 septembrie.
Propun ca ora de adunare sa fie in prima parte a zilei, eventual pe la 11 dimineata, jos la Rectorat. Astept pareri pana la ora 15, apoi ora stabilita de comun acord ramane fixa. Asadar, dati-i bataie!

P.S. Bogdan, am o rugaminte: poti lua cu tine ap foto? Vreau sa fac cateva poze pt un mini-album cu masina mea. Multumesc anticipat!
Centaurus
Propun ca ora de intalnire ora 14.00
Doru42706
Propun la fel ca DORU ora 11.00.
Bogdan76299
propun ora 11.00 ......desi am de facut si eu niste drumuri in cursul zilei (fara poduri!!)....oricum fac tot posibilul sa fiu prezent.

Doru - am ap. foto in portbagaj.....
Andrei55037
Dca e la 11 poate ajung si eu biggrin.gif
DORU
Se pare ca ora va fi 11... voturi 4-1 in favoarea ei... mai sunt 2 ore si deliberam.
F L O R i N
Este perfect la 11.

_________________
Octavia2 1.9TDI 105CP
valentin83875
ora 11 e bine
DORU
Intalnirea va avea loc maine la Rectorat, incepand cu ora 11.

P.S. Daca intarzii, poate e cazul si altora, in general discutiile se intind pe durata unei ore si jumatate. Asadar, pana la 12.30 cred ca ne mai putem gasi acolo.

Centaurus, suna-ma si ne intalnim cand te intorci in Buc. Am aparatul de masurat performantele masinutei! biggrin.gif
DORU
Asa cum v-am obisnuit, supun atentiei voastre si apoi la vot data intalnirii noastre lunare. Propunerile personale mai jos...in caz ca doriti sa propuneti si alte zile, aveti timp s-o faceti pana JOI, 12 OCT, ora 12 !!, Dupa aceasta ora, postez chestionarul de vot cu toate variantele propuse.

>> sambata 14 octombrie, dimineata sau dupa-amiaza
>> sambata 21 octombrie, dupa-amiaza
>> duminica 22 octombrie,

zi propusa de un coleg forumist. Asteptam si alte variante!

S-AU FACUT PROPUNERI, ACUM TRECE LA VOT !
GRABITI-VA, SE INCHIDE INCA DE MAINE DACA VOTUL MAJORITAR SE DUCE CATRE 14 OCT !
Florin81463
hai mai, "Nea Doru" baga shi tu Duminica sa pot ajunge shi eu in sfarsit la o intalnire si pe cuvantul meu ca dau o bere! beer.gif biggrin.gif
F L O R i N
Sambata pe 14 ar fi perfect,acum depinde si ce hotarasc ceilalti colegi.Mie unu mi ar conveni dupa amiaza.Oricum sigur pe 22 nu pot veni dar pe 21 pot.
Andrei55037
Sambata pe 14 la ora 11 e bine si pt mine.
Centaurus
Sambata pe 14 este ok si pentru mine (dar dupa ora 16.30 - lucrez din pacate pana atunci)
adrian78254
21-22 exclus

14ok dupa pranz sper
F L O R i N
Am votat data de 14.
Centaurus
Am votat pe 14.
DORU
Intalnirea s-a decis rapid, asa cum anticipam de ieri. Va fi maine, sambata 14 octombrie, ora 16.30, la Rectoratul UPB.

Va anunt deja ca maine avem de dezbatut impreuna o problema delicata pt noi toti: la ce service Skoda sa apelam si unde gasim beneficii pt noi? Sunt vesti bune. Va astept deci!
valentin83875
inteleg ca intalnirea a avut loc ieri
din pacate a trebuit sa plec la bz la o nunta
sper ca voi putea veni la urmatoarea
astept sa vad pozele de la intalnire
salutari la toti!
vali
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.