Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CHESTIONARE pt intalnirile din 2006, inclusiv Vidraru !
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
Pages: 1, 2, 3
DORU
Suntem deja 4 anuntati, plus inca 2 probabili. Hai, faceti un efort si participati, macar intr-una din cele 2 zile. Este ultima intalnire outdoor anul acesta...si singura de pana acum. biggrin.gif
adrian78254
am rezervare la motel montana
deci vin
ne vedem acolo sambata sau cine vrea sa plecam impreuna din buc sambata dim sa ma contacteze pe yahoo - addmil
DORU
Plecarea va fi pe 2 dec dimineata inainte de ora 8. Dupa ce se cazeaza fiecare unde afacut rezervare, ne strangem la 12 cel tarziu si plecam spre baraj. Vremea se anunta frumoasa la munte in acest week, iar temperatura va fi pozitiva, desi sub 10C. biggrin.gif
a3des
Excelent! Abia astept...
valentin83875
a fost super tare intalnirea!!!
trebuie sa mai facem
poate in numar mai mare
asteptam pozele
ovi93268
Salut ,intalnirea a fost foarte interesanta , peisajele superbe ,am prins si vreme frumoasa...Am sa pun pozele la sectiunea ,,Intalniri ale posesorilor de Skoda .
adrian78254
superrrrrrr
iaca prima poza
maine mai multe
adrian78254
mi-e mila sa astept cu toate pana maine, deci....
adrian78254
organizatorul nostru Doru
mare om mare caracter smile.gif
adrian78254
si .... locul faptei
F L O R i N
Ma bucur ca a fost frumos,am vazut pozele de la Adrian si mi au placut.V a felicit ca a ti spart gheata si ca de acum incolo o sa ne intalnim si in astfel de zone si nu numai in Bucuresti biggrin.gif .Inca odata felicitari ! :wave:
F L O R i N
Mai ramane valabil pt sambata in Bucuresti ?
ovi93268
Super pozele le asteptam si pe celelalte ...




clip intalnire SKODA http://www.youtube.com/watch?v=BUELcSUgy1Y
http://www.youtube.com/watch?v=UTMbSlbIbMo
http://www.youtube.com/watch?v=WM966xVR84U
a3des
Multumim frumos de poze si clipuri. A fost o intalnire relaxanta si foarte apreciata de mine, sper ca si de ceilalti participanti. Va multumesc tuturor orele minunate, petrecute impreuna. Data viitoare cand ne mai intalnim asa in natura sper din tot sufletul sa vina mai multi si sa devina o traditite acest fel de intalnire. Ma inclin in fata voastra arigato.gif
valentin83875
multumim pentru poze
sper sa atraga si alti participanti la astfel de intalniri
DORU
QUOTE(Florin84384)
Mai ramane valabil pt sambata in Bucuresti ?


Da, intalnirea de pe 9 dec ramane valabila. Doar daca sunt anuntat altceva (va amintesc despre tema intalnirii noastre din finalul lui octombrie) modificam ziua. Altfel, ne revedem sambata asta la UPB. Si sper sa ne tina companie si Bogdan-gazda noastra sau ceilalti participanti de data trecuta!
DORU
O intalnire frumoasa, care a iesit mult mai bine decat am fi anticipat. Vremea excelenta, calda chiar. Iar participantii au pus suflet si asta s-a vazut. Data viitoare sper sa fim mai multi, ar fi de altfel ceva ce ne dorim cu totii !
Daniel65671
La ce ora?
DORU
Cel mai probabil, la pranz. Ora exacta o stabilim joi, sa nu apara vreo schimbare in leg cu service-ul...

Adrian & Ovidiu, un link de unde sa descarcam pozele se poate?
In curand developez si eu filmul, apoi scanez pozele si le atasez aici.
adrian78254
toate pozele facute de mine se gasesc la....

ftp://81.196.204.241

user: yes

pass: client


director _Skoda
silviu40187
Frumoase poze si mai frumoasa vreme; Am vazut si un iepuras printre voi biggrin.gif blush.gif


DORU
Da, am zis deja ca un Moderator trebuie sa aiba urechi lungi ca ale iepurelui... sa auda tot si de departe, de unde si concretizarea. :angel:
a3des
Nu vreau sa fiu carcotas dar de ce suntem asa de albastri? I'm blue da ba di da ba da biggrin.gif
Trebuie sa-mi sufulc manecile si sa deschid photoshopul blush.gif
adrian78254
cum ramane? ne mai vedem sambata?
eu cam lucrez sad.gif
DORU
Ne intalnim la locul stabilit - Rectorat - dupa ora 12, propun eu. Astept si parerile voastre pana maine dimineata in privinta orei.
Andrei55037
Eu 90% vin sambata.
F L O R i N
Este ok dupa 12.Eu propun pe la 1 sa ne vedem biggrin.gif
Daniel65671
Am sa incerc sa vin si eu, desi sambata lucrez.
DORU
Ora 13 sa fie atunci. Sper sa veniti cat mai multi !

P.S. Adrian si Doru nu pot ajunge maine. Ceilalti, fara motivare, nu aveti scuze sa nu participati biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.