Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Impulsita - cat de in serios trebuie sa o luam
Masini.ro Forum > Discutii generale > Combat zone
Pages: 1, 2
mike.omega
Colajul este o gluma si trebuie tratata ca atare smile.gif
Sincer, in loc de Bentley ma asteptam sa apara Honda biggrin.gif
Xalanx
QUOTE(mike.omega)
Sincer, in loc de Bentley ma asteptam sa apara Honda biggrin.gif


Asta chiar este o gluma.....
Mda, o gluma... blush.gif
Valentin50014
QUOTE(mike.omega)
Colajul este o gluma si trebuie tratata ca atare smile.gif


Cu tot subiectivismul de care ma puteti acuza, parerea mea este aceste colaje reprezinta o gluma buna, cu exceptia celui nipon De ce? Pentru ca este fals (singurul de altfel)
Mi se pare o gluma slaba ca tu, castigatorul "engine of the year" la clasa 2500 cmc sa-i ironizezi pe ceilalti care au castigat evident mai mult decat tine in acelasi concurs. Ba mai mult, BMW a castigat premiul cel mai important.
Sincer, baiatului care a facut posterul cu Legacy i-a cam lipsit imaginatia...
Daca se legau de performantele Subaru din WRC din secolul trecut mai mergea, dar asa mi se pare "fara gust".

P.S. Iulian, topicul asta are vreun rost in afara celui de a ne (va) batjocori unii pe altii?
HalbaSus
QUOTE
P.S. Iulian, topicul asta are vreun rost in afara celui de a ne (va) batjocori unii pe altii?


Pai despre asta e vorba in combat zone biggrin.gif subiectul e foarte "on-topic" ca sa zic asa :minigun: pacat ca a ramas fara obiect
Valentin50014
Ajuta? Adica din punctul vostru de vedere, al moderatorilor, credeti ca a fost o idee buna?
Xalanx
QUOTE(Valentin50014)
Ajuta? Adica din punctul vostru de vedere, al moderatorilor, credeti ca a fost o idee buna?


Cred ca Valentin are dreptate aici.....

Oricum, pozele au fost lucrul cel mai interesant in topicul asta. Just my 2 cents.
HalbaSus
Combat zone-ul a ajutat foarte mult restul ariilor care au putut fi "depoluate" fara a se mai lasa cu avertismente sau cu frustrari neexpuse...
f1anatic
Io Mistuh Valnetine...care baiatu cu Legacy si posteru ala ? Cred ca va joaca ochii prin topicuri de pe alte forumuri si ai ECU frozen pe discutii trecute. Ala-s eSTiaI toata ziua...si te asigur ca nici un baiat cu Legacy n-a facut asta.
admin
Deci, din cate am inteles eu aici baseala asta de subiect e un atac la adresa lui Impulse si el v-a dat peste nas neintrand in jocul vostru, corect?
HalbaSus
QUOTE(admin)
Deci, din cate am inteles eu aici baseala asta de subiect e un atac la adresa lui Impulse si el v-a dat peste nas neintrand in jocul vostru, corect?


Nu chiar, Iulian intentiona sa continue "conversatia" inceputa cu Impulse pe un alt topic... in schimb Impulse dupa cum a precizat si in topicul "mama" nu mai discuta cu Iulian... titlul subiectului nu e cel mai fericit though...
Valentin50014
QUOTE(f1anatic)
Io Mistuh Valnetine...care baiatu cu Legacy si posteru ala ? Cred ca va joaca ochii prin topicuri de pe alte forumuri si ai ECU frozen pe discutii trecute. Ala-s eSTiaI toata ziua...si te asigur ca nici un baiat cu Legacy n-a facut asta.


Fanatic, te asigur ca nu m-am gandit nici un moment la tine .
QUOTE
Sincer, baiatului care a facut posterul cu Legacy i-a cam lipsit imaginatia.

Nu am spus ca un posesor de Legacy ar fi facut acest poster. Citeste cu atentie! De fapt, nici nu ma intereseaza cine l-a facut.
Parerea mea este ca posterul reprezinta o gluma slaba, atat. Cu putina imaginatie l-ar fi facut mai reusit. Nu mai fi asa incordat, consider posterele o gluma nevinovata care nu are nici o legatura cu tine.
Nu m-am uitat la poza cu atentie, este vina mea... dar nu prea are importanta. Mesajul este acelasi...

P.S. Imi pare rau ca am reaprins acest topic sad.gif
f1anatic
In ceea ce ma priveste, we're cool.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.