Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Subaru Motors Trading si Radacini
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
Pages: 1, 2, 3
Mihai63349
N-o sa fie ieftin, fii sigur.
Dar cine o sa se dea cu boxer diesel?! blush.gif
Choixalacreme
Om vedea..
Eu, de exemplu ? blush.gif
G e o r g e
torque junkies biggrin.gif
Choixalacreme
Fuel economy junkies? blush.gif
M A R I A N
Ma lamureste si pe mine cineva ce e cu motorul asta si cu preturile astea pentru Impreza 2007? Sunt de la Radacini sau de la SMT? E tot un model cu AWD? Mersi!
M A R I A N
Vorbesc de - 2007 IMPREZA 1.5R 4D 105CP (EC-AT) 5MT 14.500
- 2007 IMPREZA 1.5R 5D 105CP (EC-AT) 5MT 14.900
G e o r g e
modelul decare vorbesti l-am vazut la radacini chiar sambata. era varianta berlina .

este un 1.5 105cp, AWD . adica motor boxer si tractiune integrala .

mai multe aici :

http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=12486&start=0

pretul se pare ca e cel spus de tine smile.gif

da un email la radacini si unul la smt si intreaba preturile .
M A R I A N
Multumesc, George!Amabil si promt, ca intotdeauna.Am trimis deja cele 2 e-mail-uri.Sunt curios care raspunde primul. :smoke: biggrin.gif
Dupa cum probabil iti amintesti, eu demult intentionez sa-mi iau o Impreza, dar pretul de 16900 era oarecum prohibitiv pentru mine, in conditiile in care trebuia sa iau masina in leasing pentru a evita taxele vamale. Daca aceste taxe vor scadea de la 1.01.2007 la 10%, atunci pretul de 14500 cip este accesibil la cumpararea in rate (pentru ca se poate face casco oriunde si nu neaparat full) sau chiar cash.
Watcher
QUOTE
(pentru ca se poate face casco oriunde si nu neaparat full)

Cum adica? Daca iei masina in orice fel de imprumut (leasing, rate), finantatorul iti va cere sa ai CASCO (full adica fara fransize, da?)

Singrua idee ar fi sa iei cerdit nenominalizat dar nu merita din moment ce dobanda e mai mare in cazul asta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.