IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

ADAPTARE HYCOMAT

This topic is about ADAPTARE HYCOMAT, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> ADAPTARE HYCOMAT
eliza59073
post Apr 6 2006, 12:35 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 21-October 05
From: Baia Mare (Maramures)
Member No.: 59.066



MA POATE AJUTA CINEVA?
AM UN VW LUPO, FABRICATIE 2001, EURO 4 SI, DEOARECE AM UN HANICAP LOCOMOTOR, AS VREA SA ADAPTEZ MASINA. STIE CINEVA UNDE SE FACE ASA CEVA?PRECIZEZ CA EU SUNT DIN BAIA MARE.
AM SUNAT LA RAR SI N-AU PUTUT SA-MI DEA INFORMATII PREA PRECISE.
POATE STIE CINEVA MAI MULTE DESPRE ACEST SUBIECT CARE MA INTERESEAZA F. MULT.[color=indigo][/color]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
icemano3
post Sep 7 2011, 01:59 PM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 7-September 11
From: Mures
Member No.: 135.461



QUOTE (eliza59073 @ Apr 6 2006, 10:35 AM) *
MA POATE AJUTA CINEVA?
AM UN VW LUPO, FABRICATIE 2001, EURO 4 SI, DEOARECE AM UN HANICAP LOCOMOTOR, AS VREA SA ADAPTEZ MASINA. STIE CINEVA UNDE SE FACE ASA CEVA?PRECIZEZ CA EU SUNT DIN BAIA MARE.
AM SUNAT LA RAR SI N-AU PUTUT SA-MI DEA INFORMATII PREA PRECISE.
POATE STIE CINEVA MAI MULTE DESPRE ACEST SUBIECT CARE MA INTERESEAZA F. MULT.[color=indigo][/color]



BUNA
Stiu un garaj autorizat la Sovata care pot face modificarile de care ai nevoie chiar azi am fost pe la ei pt ca am si eu ceva de modificat stiam unul la Turda dar se pare ca baietii nu se mai ocupa oricum peroana de contact este Corci nr de telefon 07442 60234 nu cred ca au nevoie de programare baietii lucreaza cind ajungi e un garaj particular la el acasa autorizat cu acte in regula pr RAR suna l si vezi ce spune
eu am un BMW M3 dar modificat afara si acum vreau sa mai modofic inca un C200 Kompresor
va dores la toti succes


Cam asa arata adaptarea de afara dar in tara nu stiu inca daca a o sa o fac o sa pun pe site ca se vada am inteles ca este cumva prinsa de podea (urita treaba) sper sa fie folositoare si utila chiar daca nu este frumoasa asa cum sunt celede afara. eu nici macar permisul nu am putut sal faca in tara pt nimeni a avut masina modificata si care au avut masini automate nu au vrut sa o modifice ..............in fine trebuie sa spun ca noi cei cu infirmitati sunteti ultima speta de oamenii de care se vorbeste in tara asta
mult succes sanatate

Attached File  Picture_021.jpg ( 198.02K ) Number of downloads: 19


This post has been edited by Seri: Sep 7 2011, 03:01 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 6th May 2024 - 06:41 PM