IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Sali de sport

This topic is about Sali de sport, the author, Andrei38283, wrote about: Salut! De ceva timp ma bate gandul sa ma duc la o sala fitness/bodybuilding. Cine poate sa-mi spuna unde pot gasi o sala calumea, adica cu aparate bun ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Sali de sport
Andrei38283
post Jan 12 2006, 06:31 PM
Post #1


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 247
Joined: 10-January 05
From: Bucuresti
Member No.: 38.276



Salut! De ceva timp ma bate gandul sa ma duc la o sala fitness/bodybuilding. Cine poate sa-mi spuna unde pot gasi o sala calumea, adica cu aparate bune si antrenori care chiar sa se priceapa si sa te indrume cum trebuie. Ca locatie, sa fie cat mai aproape de piata iancului sau la o distanta de 10-15 min maxim de mers cu un mijloc de transport.

Multumesc anticipat. arigato.gif


--------------------
Mercedes Citaro si Daf(783) :lol: Renault Megane II 1.6 16v 115CP (cand il lasa tata pe acasa)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geeoo30
post Jan 12 2006, 06:40 PM
Post #2


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 261
Joined: 6-February 05
From: Bucuresti
Member No.: 39.926



si eu vreau, poate ne vedem la un meci de fotbal, eu ma chinui sa strang cativa sa fac o echipa de fotbal, am langa mine in tineretului o gramada de terenuri sintetice unele si acoperite, asa ca cei interesati sa lase mesaj aici sau in prv


--------------------
Masinile germane fac regulile....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrei38283
post Jan 12 2006, 10:38 PM
Post #3


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 247
Joined: 10-January 05
From: Bucuresti
Member No.: 38.276



Poate sa fac galerie laugh.gif . La cu stiu eu sa joc fotbal sau mai bine zis la cu nu stiu sa joc fotbal mai mult v-as incurca. :stretcher:


--------------------
Mercedes Citaro si Daf(783) :lol: Renault Megane II 1.6 16v 115CP (cand il lasa tata pe acasa)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 06:02 AM