IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

faruri/stopuri optice pentru modele mai vechi?

This topic is about faruri/stopuri optice pentru modele mai vechi?, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> faruri/stopuri optice pentru modele mai vechi?
CZY
post Nov 16 2004, 12:21 AM
Post #1


sofer
***

Group: Membri
Posts: 96
Joined: 9-November 04
From: Bucuresti
Member No.: 35.531



Ciao,

Am un Ford Mondeo seria I si nu gasesc oferte de tuning pentru acesta. Este totusi un model foarte fiabil, cu motor Zetec 1.6V si tare mi-ar place sa-l pun la punct estetic vorbind.
Are jenti de tabla cu 185/65 R14. A montat cineva ceva mai mare/lat pe modelul acesta? Ce talon a ales?
Ma poate ajuta cineva? thx!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Nazareno Gabriel...
post Jan 12 2005, 02:51 PM
Post #2


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 470
Joined: 29-September 04
From: Bucuresti
Member No.: 33.451



QUOTE(CZY)
Multumesc pentru raspunsuri. Mondeo-ul meu nu este haion, are portbagaj normal. Din pacate aici in Bucuresti lumea pare a fi polarizata intre masini batrane, dincolo de orice speranta si masini ultimul tip, ce arat traznet inca de la inceput.
Tot ce am gasit cautand pe net sunt firme din Cluj, Timisoara etc. acolo unde se pare ca oamenii sunt mai "efervescenti" din acest punct de vedere.
Stiu cam care sunt preturile pentru un tuning consistent. Unele lucruri mi le permit, altele nu. Dar cum spuneam, in Bucuresti deocamdata e doar cerere fara oferta. :cry:

p.s - cei din Bucuresti, unde imi recomandati sa cumpar/montez/centrez jante si cauciucuri? Sa nu ma apuc sa cumpar de capul meu si sa descopar ca nu se potrivesc.



Du-te pe Iului Maniu. Mai sus de Apaca pe partea opusa (adica pe dreapta) e un magazin de jante care are preturi bune. De montat, le poti monta la orice vulcanizare moderna. Te poti duce la Sama de exemplu.......


--------------------
Kadett fun...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 7th May 2024 - 09:48 PM