IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Service particular? SAU Service reprezentanta? ...care mi-l sugerati?

This topic is about Service particular? SAU Service reprezentanta? ...care mi-l sugerati?, the author, ktynk, wrote about: Aud diferite pareri impartite ce-i drept ...cum ca service-ul de la reprezentanta e mai bun ca e specializat pe marca masinii(oricum trebuie sa sari c ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> Service particular? SAU Service reprezentanta? ...care mi-l sugerati?
ktynk
post Jul 2 2009, 03:20 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 6
Joined: 25-June 09
Member No.: 120.307



Aud diferite pareri impartite ce-i drept ...cum ca service-ul de la reprezentanta e mai bun ca e specializat pe marca masinii(oricum trebuie sa sari cu banuti...ca asa e la noi) ...si pareri despre service-ul particular unde cica s-ar ocupa mai bine de masina ca sa te aiba client.
Drept va zic ... eu am luat teapa la cel particular...si stau si ma gandesc daca sa ma duc la unul de la reprezentanta.

Voi ce alegeti de obicei cand vine vorba de masina voastra? drive.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FAR EASTERN
post Jul 2 2009, 04:23 PM
Post #2


Tree Hugger
******

Group: Membri
Posts: 3.097
Joined: 30-January 08
From: Botosani, RO
Member No.: 116.228



Depinde ce ai de facut... un ulei de motor si niste filtre, daca ai cum, le poti schimba si tu asa ca un atelier privat nu ar trebui sa fie o problema, atat timp cat pui pe masina ce trebuie.
Insa cand vine vorba de chestii mai complicate si care necesita specializare si utilaje... e de preferat reprezentanta. Sau un service autorizat. Adica mare, nu garajul vecinului de cartier...


--------------------
prius - adv. mai intai, de mai inainte
GREEN ENGINE OF THE YEAR 2008
QUOTE (f1anatic @ Oct 16 2006, 10:16 PM) *
Daca chiar vrei sa salvezi planeta...cumpara un Prius sau Civic ...

<< Drive safely! Girls preffer you in one piece!>>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
buyelectro
post Aug 3 2009, 03:34 AM
Post #3


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 3-August 09
Member No.: 120.588



QUOTE (ktynk @ Jul 2 2009, 04:20 PM) *
Aud diferite pareri impartite ce-i drept ...cum ca service-ul de la reprezentanta e mai bun ca e specializat pe marca masinii(oricum trebuie sa sari cu banuti...ca asa e la noi) ...si pareri despre service-ul particular unde cica s-ar ocupa mai bine de masina ca sa te aiba client.
Drept va zic ... eu am luat teapa la cel particular...si stau si ma gandesc daca sa ma duc la unul de la reprezentanta.

Voi ce alegeti de obicei cand vine vorba de masina voastra? drive.gif

Eu am fost cu o dacie Break acum vreo 2-3 ani care era masina de firma la dacoserv ala din militari am platit destul de scump reparatia dar sincer sa fiu a meritat. Ca si mecanic e unul mic de inaltime foarte priceput pe acolo care iti face masina boboc pentru altii de acolo nu garantez.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NGZ
post Aug 3 2009, 01:54 PM
Post #4


expert in grafice si tabele
******

Group: Membri
Posts: 648
Joined: 8-October 07
From: Ploiesti
Member No.: 114.999



ktink, nu mi-o lua in nume de rau, da' macar in titluri sa incercam sa respectam gramatica.
Corect ar fi fost "pe care mi-l sugerati ?"



--------------------
OPEL ASTRA K

Daca e s-o dam anonima, atunci o semnez si eu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 02:35 PM