IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

dacia sandero in leasing.....

This topic is about dacia sandero in leasing....., the author, geotiti, wrote about: se merita sa faci un leasing pt un sandero?...daca nu...ce ar fi mai bun la aceeasi bani? ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> dacia sandero in leasing.....
geotiti
post Mar 27 2009, 12:48 PM
Post #1


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 12
Joined: 16-March 09
From: rm sarat
Member No.: 119.527



se merita sa faci un leasing pt un sandero?...daca nu...ce ar fi mai bun la aceeasi bani?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DRAGOS
post Mar 27 2009, 02:29 PM
Post #2


PGM-FI
******

Group: Membri
Posts: 2.877
Joined: 2-March 07
From: Bucuresti/Ploiesti (Prahova)
Member No.: 100.675



eu zic ca merita. la banii astia nu iei altceva cu altceva cu acelasi raport dotari,motor/pret. thumbsup.gif

ca alternative ar fi 206, aveo hatch...sau albeea, aveo sedan, accent daca te-ai putea indrepta si catre berline. Aici intra foarte bine si loganul.

oricum, eu am in familie logan...si e chiar al doilea. primul a fost un diesel care a mers foarte bine 150k km pana l-am dat. Inafara de interiorul slba ca materiale si asamblare si lipsa unor dotari minime (ac, abs) nu i-am gasit alte bube. smile.gif

sandero/logan facelift au interior mai uman, si dotari destule pana 10 mii de euro. smile.gif







--------------------
Honda Accord 2.0 MT Executive Arctic Blue Pearl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andreww
post Mar 27 2009, 03:31 PM
Post #3


novice
**

Group: Membri
Posts: 38
Joined: 26-February 09
From: Arad
Member No.: 119.376



Eu zic , ca nu se merita sa faci leasing pentru nici un fel de masina, doar daca este pe firma; mai bine intereseaza-te de un credit auto pe maxim 4-5 ani cu un avans de mai mult de 15%. Daca Sandero e 10.000 euro banu' jos, prin leasing ajungi sa platesti aproape dublu. La 10.000 de euro poti sa iei linistit Mazda 2, asa ca Sandero nu prea merita dupa parerea mea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
masini.fuzznet.r...
post Mar 27 2009, 10:04 PM
Post #4


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 27-March 09
Member No.: 119.626



ma, nu stiu de renault, poate aici gasesti ce vrei masini.fuzznet.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 3rd May 2024 - 05:14 AM