Help - Search - Members - Calendar
Full Version: dacia sandero in leasing.....
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia
geotiti
se merita sa faci un leasing pt un sandero?...daca nu...ce ar fi mai bun la aceeasi bani?
DRAGOS
eu zic ca merita. la banii astia nu iei altceva cu altceva cu acelasi raport dotari,motor/pret. thumbsup.gif

ca alternative ar fi 206, aveo hatch...sau albeea, aveo sedan, accent daca te-ai putea indrepta si catre berline. Aici intra foarte bine si loganul.

oricum, eu am in familie logan...si e chiar al doilea. primul a fost un diesel care a mers foarte bine 150k km pana l-am dat. Inafara de interiorul slba ca materiale si asamblare si lipsa unor dotari minime (ac, abs) nu i-am gasit alte bube. smile.gif

sandero/logan facelift au interior mai uman, si dotari destule pana 10 mii de euro. smile.gif





andreww
Eu zic , ca nu se merita sa faci leasing pentru nici un fel de masina, doar daca este pe firma; mai bine intereseaza-te de un credit auto pe maxim 4-5 ani cu un avans de mai mult de 15%. Daca Sandero e 10.000 euro banu' jos, prin leasing ajungi sa platesti aproape dublu. La 10.000 de euro poti sa iei linistit Mazda 2, asa ca Sandero nu prea merita dupa parerea mea.
masini.fuzznet.ro
ma, nu stiu de renault, poate aici gasesti ce vrei masini.fuzznet.ro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.