IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

pentru cunoscatori de masini..o parere vreau si eu..

This topic is about pentru cunoscatori de masini..o parere vreau si eu.., the author, kryk, wrote about: vreau sa imi iau de la bulgari o masina mai ieftina , bunicica cu un consum bunicel s care sa nu fie prea costisitoare la intretinere(consumabile si p ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> pentru cunoscatori de masini..o parere vreau si eu.., va rog mult sa ma ajutati..
kryk
post May 15 2008, 11:11 AM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 7-May 08
Member No.: 117.047



vreau sa imi iau de la bulgari o masina mai ieftina , bunicica cu un consum bunicel s care sa nu fie prea costisitoare la intretinere(consumabile si piese schimb in cazul in care se strica ceva).. miar placea un bmw seria 3 pana in `98 dar consuma si nici piesele nu sunt prea ieftine dar ca masina cred ca e destul de buna.. as vrea un golf 4 din primele apariti `98 , `99 , ca nu am bani de ceva mai nou.. sau mam gandit la un astra sau vectra tot pana in 2000.. multi spun ca opel astra este o masini bunicica si nici intretinerea nu este prea scumpa.. consum bun la 17 diesel.. asa ca astra este pe locul 1 .. daca are cineva placerea si putina cunostinta sa imi dea niste sfaturi as fi recunoscator .. si inca ceva cum este cu dieselul care este mai batran..cam 10 ani sa zic.. merita ? va multumesc !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FAR EASTERN
post May 15 2008, 11:41 AM
Post #2


Tree Hugger
******

Group: Membri
Posts: 3.097
Joined: 30-January 08
From: Botosani, RO
Member No.: 116.228



kryk, bun venit pe forum.
Din pacate eu nu prea te pot ajuta, dar sunt sigur ca avem colegi mai priceputi si cu experienta care vor binevoi sa-ti dea un raspuns satisfacator.
Numai bine!


--------------------
prius - adv. mai intai, de mai inainte
GREEN ENGINE OF THE YEAR 2008
QUOTE (f1anatic @ Oct 16 2006, 10:16 PM) *
Daca chiar vrei sa salvezi planeta...cumpara un Prius sau Civic ...

<< Drive safely! Girls preffer you in one piece!>>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A K U
post May 16 2008, 12:32 PM
Post #3


Shape-shifting Master of Darkness
******

Group: Membri
Posts: 1.210
Joined: 23-September 05
From: Chisinau. Bd. Chisinau.
Member No.: 56.543



Ar trebui sa-l bagi pe la Versus, acolo cred ca ai primi mai multe raspunsuri. A, si nu ne-ai spus cati bani ai vrea sa dai pe ea.


--------------------
OTS 1.8T
Me gusta la gasolina!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 03:04 AM