IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

MP3 player seat leon

This topic is about MP3 player seat leon, the author, sm0ke, wrote about: Salut, Am si eu o intrebare. Mi-am achizitionat de ceva vreme un seat leon, modelul nou, si nu por sa imi folosesc playerul din mashina. De ex. daca a ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> MP3 player seat leon
sm0ke
post Oct 1 2007, 03:50 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 1-October 07
Member No.: 114.848



Salut,
Am si eu o intrebare. Mi-am achizitionat de ceva vreme un seat leon, modelul nou, si nu por sa imi folosesc playerul din mashina. De ex. daca ascult cd-uri normale (cu track-uri) fie cumparate fie inscriptionate, dupa catva timp ( 30-40 min) se blocheaza playerul si nu mai vrea sa scoata cd-ul afara. Daca opresc motorul si astept 10 - 15 min totul merge perfect pentru inca o bucata de vreme. Aceeasi chestie patesc si cu cd-uri mp3, insa blocarea playerului nu se face chiar asa de repede.

Cei de la seat mi-au zis ca e din cauza cd-urilor care le ascult ( ca cica nu merg numai cd-uri "originale"). Voi ce parere aveti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hoinar
post Oct 1 2007, 05:03 PM
Post #2


membru vesel
******

Group: Membri
Posts: 1.829
Joined: 7-January 07
From: Iasi (Iasi)
Member No.: 96.184



This is bull---- my friend. Nu are cum sa se blocheze player-ul la ORICE cd din cauza faptului ca rulezi CD-uri originale sau neoriginale. Tovarasul care ti-a dat informatia asta nu pare sa stie ce vorbeste sau a vrut sa te duca cu pluta.
Daca un CD nu poate fi citit iti apare pe ecranul playerului un mesaj de eroare (in caz ca e zgariat sau are alte defecte sau pur si simplu nu stie aparatul sa citeasca melodii in formatul ala). Dar nu e normal ca aparatul sa-ti blocheze cd-ul inauntru. Acel aparat e defect.

Parerea mea.


--------------------
Hauris
Membru al grupului "Noua ne place avatarul lui Mariustom!"
QUOTE (James Kilowatt @ Jan 21 2009, 10:57 PM) *
Pe de alta parte, sunt convins ca oamenii sunt mai dobitoci decat furnicile de cate ori sunt in trafic. Traficul e situatia in care oamenii sunt mai primitivi, previzibili si mai simpli decat oile sau albinele care au un creier cat o gamalie.D Si cu toate astea se considera niste toti niste soferi de geniu ... :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daddy0307
post Oct 21 2007, 10:13 PM
Post #3


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 12
Joined: 21-October 07
Member No.: 115.198



mp3 ala are probleme serioase, adica e bulit. sa ti-l schimbe ca e in garantie, chiar cred ca oamenii sunt chiar asa prosti cum ii cred ei? cum sa citeasca numai cd originale?smile.gif) totul conteaza cum sunt arse...si mai ales mp3 urile trebuie sa mearga oricum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 05:27 PM