Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MP3 player seat leon
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > SEAT
sm0ke
Salut,
Am si eu o intrebare. Mi-am achizitionat de ceva vreme un seat leon, modelul nou, si nu por sa imi folosesc playerul din mashina. De ex. daca ascult cd-uri normale (cu track-uri) fie cumparate fie inscriptionate, dupa catva timp ( 30-40 min) se blocheaza playerul si nu mai vrea sa scoata cd-ul afara. Daca opresc motorul si astept 10 - 15 min totul merge perfect pentru inca o bucata de vreme. Aceeasi chestie patesc si cu cd-uri mp3, insa blocarea playerului nu se face chiar asa de repede.

Cei de la seat mi-au zis ca e din cauza cd-urilor care le ascult ( ca cica nu merg numai cd-uri "originale"). Voi ce parere aveti?
Hoinar
This is bull---- my friend. Nu are cum sa se blocheze player-ul la ORICE cd din cauza faptului ca rulezi CD-uri originale sau neoriginale. Tovarasul care ti-a dat informatia asta nu pare sa stie ce vorbeste sau a vrut sa te duca cu pluta.
Daca un CD nu poate fi citit iti apare pe ecranul playerului un mesaj de eroare (in caz ca e zgariat sau are alte defecte sau pur si simplu nu stie aparatul sa citeasca melodii in formatul ala). Dar nu e normal ca aparatul sa-ti blocheze cd-ul inauntru. Acel aparat e defect.

Parerea mea.
daddy0307
mp3 ala are probleme serioase, adica e bulit. sa ti-l schimbe ca e in garantie, chiar cred ca oamenii sunt chiar asa prosti cum ii cred ei? cum sa citeasca numai cd originale?smile.gif) totul conteaza cum sunt arse...si mai ales mp3 urile trebuie sa mearga oricum.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.