IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

albea

This topic is about albea, the author, vasile108608, wrote about: salutare tuturor!!! acum 5 zile n-a venit si noua alea (mare bucurie in familia noastra). suntem tare incantati de ea mai ales eu si tata. pana acum n ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> albea
vasile108608
post Jun 19 2007, 02:12 PM
Post #1


sofer incepator
*

Group: Membri
Posts: 13
Joined: 18-June 07
From: Craiova (Dolj)
Member No.: 108.601



salutare tuturor!!! acum 5 zile n-a venit si noua alea (mare bucurie in familia noastra). suntem tare incantati de ea mai ales eu si tata. pana acum nu am sa spun nimic de rau de ea dar are dor 300 de km. imi pare bine ca de acum incolo pot sa-mi spun si eu parerea despre frumusetea asta biggrin.gif . in ca o data va salut si sa auzim numai de bine, sa va mearga masinile fara probleme!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragos86458
post Jun 19 2007, 05:29 PM
Post #2


sofer
***

Group: Membri
Posts: 56
Joined: 6-September 06
From: Craiova
Member No.: 86.451



QUOTE(vasile108608)
salutare tuturor!!! acum 5 zile n-a venit si noua alea (mare bucurie in familia noastra). suntem tare incantati de ea mai ales eu si tata. pana acum nu am sa spun nimic de rau de ea dar are dor 300 de km. imi pare bine ca de acum incolo pot sa-mi spun si eu parerea despre frumusetea asta biggrin.gif . in ca o data va salut si sa auzim numai de bine, sa va mearga masinile fara probleme!!!


Sa o stapanesti/stapaniti sanatosi. Sa stii ca mai exista un topic (cel cu 118 pag) despre acest subiect Take care!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 6th May 2024 - 09:52 AM