Help - Search - Members - Calendar
Full Version: albea
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
vasile108608
salutare tuturor!!! acum 5 zile n-a venit si noua alea (mare bucurie in familia noastra). suntem tare incantati de ea mai ales eu si tata. pana acum nu am sa spun nimic de rau de ea dar are dor 300 de km. imi pare bine ca de acum incolo pot sa-mi spun si eu parerea despre frumusetea asta biggrin.gif . in ca o data va salut si sa auzim numai de bine, sa va mearga masinile fara probleme!!!
Dragos86458
QUOTE(vasile108608)
salutare tuturor!!! acum 5 zile n-a venit si noua alea (mare bucurie in familia noastra). suntem tare incantati de ea mai ales eu si tata. pana acum nu am sa spun nimic de rau de ea dar are dor 300 de km. imi pare bine ca de acum incolo pot sa-mi spun si eu parerea despre frumusetea asta biggrin.gif . in ca o data va salut si sa auzim numai de bine, sa va mearga masinile fara probleme!!!


Sa o stapanesti/stapaniti sanatosi. Sa stii ca mai exista un topic (cel cu 118 pag) despre acest subiect Take care!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.