IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

SEAT CORDOBA

This topic is about SEAT CORDOBA, the author, SilviuMarin, wrote about: Sunt pe cale sa cumpar un Seat Cordoba proprietarul mi-a zis ca e fabricat in 2006,dar pe contract scrie 2005..... vreau sa stiu daca e vre-o diferent ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> SEAT CORDOBA, seat cordoba 2005 e diferit de cel fabricat in 2006?
SilviuMarin
post Dec 10 2011, 02:32 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 2
Joined: 10-December 11
Member No.: 136.621



Sunt pe cale sa cumpar un Seat Cordoba proprietarul mi-a zis ca e fabricat in 2006,dar pe contract scrie 2005..... vreau sa stiu daca e vre-o diferenta intre cele 2 modele intelege-ti ce vreau sa zic.. nu ma preap pricep la masini dar vreau sa stiu daca seat fabricat in 2005 difera de cel fabricat in 2006.... nu ma luati tare... daca exita vreo diferenta imi ziceti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DORU
post Dec 10 2011, 07:08 PM
Post #2


Super Moderator
******

Group: Moderator
Posts: 8.261
Joined: 11-November 02
From: ORADEA
Member No.: 7.754



In talon este specificat anul fabricatiei, poate fi fabricat in 2005 dar in acte sa fie 2006, fiind MY2006 de ex (nu e nimic unic in asta).

Ca model, 2005 sau 2006 inseamna aceeasi caroserie / echipare / motorizari, vezi aici: http://en.wikipedia.org/wiki/SEAT_C%C3%B3rdoba

Iti recomand sa o verifici la proba drum, pe tester si pe o rampa. Succes ! thumbsup.gif


--------------------


OCTAVIA 1.8T 4X4 - Powered by Dimsport, Milotec, Forge, EBC and Ferodo Racing !

Detalii despre masina mea si Skoda in general pe FORUMUL SKODA-CLUB !

Uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.

"What makes you wise in life is not the success, it's when you go down and come back"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 08:33 AM