IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Sfaturi achizitionare Peugeot 307 SW 2.0 HDI 90 CP

This topic is about Sfaturi achizitionare Peugeot 307 SW 2.0 HDI 90 CP, the author, , wrote about: ... To read more just scroll down

> Sfaturi achizitionare Peugeot 307 SW 2.0 HDI 90 CP
Maxineanu88395
post Dec 17 2006, 09:31 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 9
Joined: 27-September 06
From: Braila
Member No.: 88.388



Salutare tuturor de pe forum, am si eu nevoie de niste sfaturi, vreau sa imi achizitionez un Peugeot 307 SW 2.0 HDI 90 CP de la o ruda. Mai intai sa va zic dotarile:
CUTIE MANUALA 5+1; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 6 AIRBAGURI; CLIMATRONIC; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA;
NAVIGATIE, SENZORI PLOAIE SI LUMINA, TELEFON(INCORPORAT IN BORD), COTIERE, MAGAZIE CU 5 CD, COMENZI LA VOLAN, COMENZI VOCALE PT RADIO SI CD
Masina are 85.000 KM e din 2003 iar pretul este de 11.000 NEG.
Masinuta e cumparata din Franta, si a avut un unic propietar, aceasta ruda de-a mea care o vinde.

Acum as vrea sa stiu daca se merita banutii pe masina, daca e prea scumpa sau daca motorul trage, dupa parerea mea 90 CP pare cam micutz pentru un wagon totusi. Cat despre costuri de intretinere daca mai stiti cate ceva sa imi ziceti si mie.
Impresii generale daca merita sau nu sa cumpar masina??

Ce altceva as putea sa imi cumpar in banii astia?? Dar nu mai veche de 2002 si cu ceva dotari. Chestia e k la peugeot-ul asta m-au impresionat dotarile. Ma mai gandeam la o fabia nou dar nu ma atrage Skoda, am fost fan Ford dar a trebuit sa ma lipsesc de un Mondeo din 2001.

Multumesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 07:43 AM