IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

DETECTOARE RADAR - DE UNDE?

This topic is about DETECTOARE RADAR - DE UNDE?, the author, mihai83654, wrote about: Vreau sa cumpar si eu un detector Beltronics. De unde as putea cumpara? Am gasit pe amazon.com la preturi super avantajoase, in comparatie cu preturil ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> DETECTOARE RADAR - DE UNDE?
mihai83654
post Oct 14 2006, 08:13 PM
Post #1


sofer profesionist
****

Group: Membri
Posts: 135
Joined: 31-July 06
From: Bucuresti
Member No.: 83.647



Vreau sa cumpar si eu un detector Beltronics. De unde as putea cumpara? Am gasit pe amazon.com la preturi super avantajoase, in comparatie cu preturile de pe site-urile noastre. Exemplu : 139 $ in comparatie cu 250 euro !!!!! blink.gif Mai sunt si alte variante??


--------------------
Amabilitatea este cea mai scurta distanta dintre doi oameni.

Proverb popular

Dacia Logan Laureate Plus 1.4 MPI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebastian27003
post Oct 14 2006, 08:22 PM
Post #2


novice
**

Group: Membri
Posts: 30
Joined: 3-June 04
Member No.: 26.996



Salut!
incearca la Alt Computer www ****** .ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vlad6
post Oct 14 2006, 11:06 PM
Post #3


pilot
*****

Group: Membri
Posts: 472
Joined: 22-September 03
From: Bucuresti
Member No.: 16.369



Sebastian inteleg intentia ta buna dar tot nu e permis sa incurajezi vanzarile wink.gif
@ mihai eu il am din state si acolo sunt mult mai ieftine, asa vor fi si la noi cand vor fi legale ( legal sa le folosesti ca e si acum legal sa le detii si sa le comercializezi )


--------------------

Poate mai multi acum....tre' sa o urc pe dino
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ionut-B
post Mar 15 2010, 01:41 PM
Post #4


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 3
Joined: 15-March 10
Member No.: 124.669



iti recomand un magazin cu drag unt=de vei fi servit cu multa amabilitate ,eu mi-am cumparat un Beltronics 995 foarte bun de aici:http://totul-redus.ro/bel-vector-995-detector-radar-cel-mai-bun-model-2009.html

dar in situatia de fata in care detectorul nu prea mai ajuta la nimic mai bune sunt statiile radio emisie-receptie unde mai poti vorbi cu cei din fata sa-ti spuna locul unde sunt amplasate eu am cumparat tot de pe site-ul de mai sus o statie perfecta pentru autoturism ,mica si foarte buna si un amplificator de 100 W.
http://totul-redus.ro/2.statie-alan-42--ca...ica-120-dv.html

vreau sa va spun ca nu credeam ca se pot obtine atatea informatii pe canalul 22 si colegii din trafic sa fie atat de amabili (colegul este apelativul pe canalul 22)

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 5th May 2024 - 01:12 PM