IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

ajutor calculator bmw

This topic is about ajutor calculator bmw, the author, nicolae89707, wrote about: primesc orice sugestie cu privire la cumparare unui nou calculator de bmw 525i model 92 cu seria 0261 200 413. daca stie cineva care cine are o astfel ... To read more just scroll down

 
Reply to this topicStart new topic
> ajutor calculator bmw
nicolae89707
post Oct 14 2006, 03:17 PM
Post #1


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 1
Joined: 13-October 06
From: Constanta (Constanta)
Member No.: 89.700



primesc orice sugestie cu privire la cumparare unui nou calculator de bmw 525i model 92 cu seria 0261 200 413.
daca stie cineva care cine are o astfel de masina si o dezmembreaza si vinde calculatorul sa ma ajute si pe mine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefy_726
post Oct 15 2006, 05:53 PM
Post #2


perioada de proba


Group: Membri
Posts: 5
Joined: 20-July 06
From: Bucuresti
Member No.: 82.839



salut.nu stiu prea multe desre bmw dar unele sfaturi iti pot da.tu esti din ct. in eforie nord este cel mai mare parc de dezmembrari din constanta cel putin asa stiu incearca acolo.poti cauta si pe net o sa gasesti, eu am cautat 2 luni un ecu de opel le-jetronic si nu am gasit codul pe care il am decit la timisoara nu l-am loat am incercat alt ecu le-jetronic si masina merge bine cu toate ca cel de unde am luat ecu zicea ca merge doar codul de ecu care il am.deci cauta ecu de bmw de tipul de injectie pe care il ai nu conteza codul. daca vrei putem vorbi si pe ms. la stefy_726 mai e ceva cine a constatat ca ecu este dus ca nu sa strica asa usor?


--------------------
OPEL ASCONA C 1.8E 85KW
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Tags
No Tag inserted yet

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



RSS Lo-Fi Version Time is now: 5th May 2024 - 12:19 AM